Hlavní navigace

Neztrácejte čas chozením do banky, spořte na dálku!

Nejpohodlnější formou ovládání účtu je jistě internet. Ještě stále jsou však služby a produkty, které je možné zařídit jen na pobočce banky. Je tu však novinka, která Vám alespoň jednu cestu do banky ušetří. Nyní si totiž můžete z pohodlí domova, prostřednictvím internetu velice jednoduše a rychle založit „Spoření n@ dálku“. Spoření, které je již několik let velmi populární a rozšířené nejen v Evropě, ale po celém světě.

Sdílet

Na zabezpečených webových stránkách WPB Capital si prostřednictvím Spoření n@ dálku můžete během deseti minut založit WPB Termínovaný vklad nebo WPB Spořicí účet. Získáte tak spoření s v současnosti nejvyšším zhodnocením na trhu a to 4 až 5,65 % ročně podle výše a trvání vkladu. Po celou dobu vkladu neplatíte žádné poplatky za založení, vedení, vklady nebo výběry z účtu.

Spoření na dálku je velmi bezpečné, protože vklady jsou ze zákona pojištěny u Fondu pojištění vkladů. Dalším důležitým bezpečnostním prvkem, který je vyžadovaný i zákonem, je nutnost identifikace účastníků obchodu. Spoření na dálku k této identifikaci využívá tzv. registrovaný účet, což je již existující účet vedený na vaše jméno, ze kterého následně pošlete peníze na svůj účet u WPB Capital.

Každý při založení Spoření na dálku zasílá kopii dvou dokladů a také výpis z účtu, který uvedl jako registrovaný. Zpět z účtu u WPB Capital mohou být peníze převedeny pouze na tento registrovaný účet, čímž je znemožněno zneužití. I kdyby se kdokoliv dostal k vašim identifikačním údajům a účet vypověděl, úspory budou zaslány zpět pouze na registrovaný účet, tedy jen na váš účet.

Více informací naleznete na webových stránkách www.wpb.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).