Hlavní navigace

Neztrácejte čas chozením do banky, spořte na dálku!

Nejpohodlnější formou ovládání účtu je jistě internet. Ještě stále jsou však služby a produkty, které je možné zařídit jen na pobočce banky. Je tu však novinka, která Vám alespoň jednu cestu do banky ušetří. Nyní si totiž můžete z pohodlí domova, prostřednictvím internetu velice jednoduše a rychle založit „Spoření n@ dálku“. Spoření, které je již několik let velmi populární a rozšířené nejen v Evropě, ale po celém světě.

Doba čtení: 1 minuta

Na zabezpečených webových stránkách WPB Capital si prostřednictvím Spoření n@ dálku můžete během deseti minut založit WPB Termínovaný vklad nebo WPB Spořicí účet. Získáte tak spoření s v současnosti nejvyšším zhodnocením na trhu a to 4 až 5,65 % ročně podle výše a trvání vkladu. Po celou dobu vkladu neplatíte žádné poplatky za založení, vedení, vklady nebo výběry z účtu.

Spoření na dálku je velmi bezpečné, protože vklady jsou ze zákona pojištěny u Fondu pojištění vkladů. Dalším důležitým bezpečnostním prvkem, který je vyžadovaný i zákonem, je nutnost identifikace účastníků obchodu. Spoření na dálku k této identifikaci využívá tzv. registrovaný účet, což je již existující účet vedený na vaše jméno, ze kterého následně pošlete peníze na svůj účet u WPB Capital.

Každý při založení Spoření na dálku zasílá kopii dvou dokladů a také výpis z účtu, který uvedl jako registrovaný. Zpět z účtu u WPB Capital mohou být peníze převedeny pouze na tento registrovaný účet, čímž je znemožněno zneužití. I kdyby se kdokoliv dostal k vašim identifikačním údajům a účet vypověděl, úspory budou zaslány zpět pouze na registrovaný účet, tedy jen na váš účet.

Více informací naleznete na webových stránkách www.wpb.cz.