Hlavní navigace

Nemáte dostatek hotovosti? Plaťte své nákupy kartou Aura PLUS!

Kreditní karta se může stát šikovným pomocníkem, který Vám umožní překlenout náhlý nedostatek hotovosti. Pokud se Vám stává, že rychle potřebujete něco koupit a do výplaty zbývá ještě týden, pak právě pro Vás může být kreditní karta Aura PLUS tím ideálním nástrojem. Na všechny platby v obchodech uskutečněné kartou Aura PLUS se navíc vztahuje až 50denní bezúročné období.

Sdílet

Pokud rádi nakupujete na internetu, nebo jste to vždycky chtěli vyzkoušet, ale báli jste se zneužití údajů o kartě, je právě pro Vás určena další novinka v nabídce Cetelem – Virtuální karta. Virtuální kartu dostanete ke své kartě Aura PLUS zdarma a představuje ji 16místné číslo, které se ovšem liší od čísla Vaší karty. Pro každou platbu na internetu si pak necháte vygenerovat unikátní platební údaje, které platí jen pro jednu transakci a nelze je znovu použít. Virtuální karta tedy představuje v současné době nejbezpečnější způsob placení na internetu.

Cetelem_košík

Kreditní karta Aura PLUS Vám také umožňuje prostřednictvím nových webových stránek www.aurakarta.cz snadno obsluhovat a řídit Váš účet online. Po přihlášení do Klientské zóny můžete například aktualizovat své osobní údaje, zažádat o zaslání peněz na účet nebo si změnit výši úvěrového rámce. A pokud ještě kreditní kartu Aura PLUS nemáte, můžete tady hned vyplnit online žádost o její vydání.

Příjemný je i nadstandardní balíček pojištění schopnosti splácet, který zahrnuje také pojištění zneužití karty v případě její ztráty nebo krádeže, a to až 48 hodin před nahlášením.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).