Hlavní navigace

Nejvýhodnější termínovaný vklad na českém trhu

Clear Deal znamená čistý obchod. Termínovaný vklad Clear Deal je právě takový – transparentní, bez dodatečných podmínek a skrytých poplatků. Prostě bez žádných „kdyby“ a „ale“.

Sdílet

Exkluzivní výzkum J&T Banky, který vypracovala renomovaná společnost TNS AISA, ukázal, že Češi s volnými finančními prostředky nakládají konzervativně. Až 36 % dotázaných s vyššími úsporami si jako vhodný finanční produkt do svého portfolia vybírá termínovaný vklad nebo spořicí účet. Mezi hlavní přednosti termínovaného vkladu patří zejména možnost zhodnocení volných peněžních prostředků, a to výhodněji než u běžných účtů, a také jejich snadná dostupnost. Vhodné jsou zejména pro ty, kdo mají rádi uložené své peníze v bezpečí. Vklady v bance jsou totiž ze zákona pojištěny do výše 50 000 EUR.

Na smlouvu nepotřebujete lupu 

Nejvýhodnějším bankovním vkladem na trhu pro úložku ve výši 500 000 korun na jeden rok
a více je v současné době termínovaný vklad Clear Deal od J&T Banky. Vybrat si můžete mezi ročním vkladem, vkladem na dva roky či pět let. Aktuální úrokové sazby naleznete na www.cleardeal­.cz

Transparentnost, žádné skryté poplatky, dodatky smlouvy malými čísly nebo úrokové sazby uvedené za dva roky. Navíc žádné zdlouhavé papírování. To jsou znaky služby Clear Deal, která umožní zhodnocovat vaše úspory u J&T Banky. Jako bonus navíc získáte při sjednání vkladu na pět let či při úložce více než jeden milion korun na rok nebo dva roky týdenní pobyt v Tatrách pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní.

J&T Banka působí na trhu už dvanáctým rokem a patří ke specialistům v oblasti privátního bankovnictví s důrazem na individuální přístup k zákazníkovi.

Více informací o službě Clear Deal jsou k dispozici na www.cleardeal.cz nebo na telefonu 800 707 606.

.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).