Hlavní navigace

Nakupte hned a platbu si odložte u Equa bank

Komerční sdělení
Vyberte si na e-shopu své vysněné zboží a zaplaťte za něj, až když ho máte doma a „osaháte“ si ho. A to díky odloženým platbám.

Sdílet

Jaro je konečně tady! Potřebujete doplnit šatník? Nebo se radši vrhnete na zvelebení domácnosti? Ale co když do výplaty zbývá ještě pár dnů a nechcete se vydat z posledního? Pak je nejjednodušším řešením nakoupit hned, ale platbu si odložit. Stačí, když si při placení ve svém oblíbeném e-shopu vyberete PlatímPak. Nakoupíte tak hned a platíte až pak. 

Zaplatíte až do měsíce

Ještě jste o odložené platbě PlatímPak neslyšeli? Není divu – je to nejnovější forma nakupování na e-shopech. Velmi rychle se však rozšiřuje. Popularitu si získává díky tomu, že umožňuje nakoupit hned a platit až později. 

Zákazník si zboží vybere, objedná – a po doručení si ho může v klidu prohlédnout, vyzkoušet a zkontrolovat. Buď si ho pak nechá a zaplatí za něj Equa bank do 30 dnů, nebo ho obchodníkovi jednoduše vrátí a bance nic neplatí. 

Díky PlatímPak od Equa bank je možné pořídit si on-line zboží či služby až do výše 25 000 Kč za jeden nákup – a to i opakovaně. Pokud zákazník nezaplatí bance objednávku do 30 dnů, může požádat o převedení na pravidelné měsíční splátky. 


Hračky, nábytek, oblečení – vše rychle a snadno 

Odloženou platbu PlatímPak od Equa bank nabízí svým zákazníkům již přes 6100 e-shopů. Nakoupit tak můžete opravdu vše – od oblečení přes kosmetiku, drogerii, hračky, nábytek a dekorace do domácnosti až po vybavení pro kutily. 

Pokud chcete doplnit jarní šatník, můžete s PlatímPak nakupovat na Unuo.cz, Unuodesign.cz, HuskyCZ.cz, Greystore.cz nebo Triola.cz. Když uvažujte o vylepšení domácnosti, s PlatímPak nakoupíte v e-shopech Moebelix.cz a XXXLutz.cz nebo Tescoma.cz. Oblíbené jsou on-line nákupy elektroniky, a chcete-li třeba upgrade své domácí kanceláře, nový telefon či tablet, pak si můžete odložit platbu při nákupu v Mironet, BuyiPhone či ExaSoft. Ale nejlepší je jarní lenošení s knihou – zamiřte třeba na Kosmas.cz a nakupujte s PlatímPak.


Proč nakupovat s PlatímPak?

  • Platba je zcela zdarma do 30 dnů.

  • Zaplatit můžete cokoliv – od drogerie až po elektroniku. 

  • Nakupujete až do výše 25 000 Kč celkové objednávky. 

  • Platbu vám Equa bank připomíná e-mailem.

  • Schválení trvá jen desítky vteřin.

Více informací získáte na www.platimpak.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).