Hlavní navigace

Na výhody prémiového účtu od Komerčky si raději vezměte tužku a papír

Komerční sdělení  Autor: Komerční banka
Není jich totiž málo. A protože je léto, nezapomeňte na seznam výhod připsat i nadstandardní cestovní služby.

Sdílet

MůjÚčet Gold od Komerční banky se ve srovnání prémiových běžných účtů na českém bankovním trhu nedrží na předních příčkách náhodou. Svou oblibu si u klientů získává hned z několika důvodů – nejenže ulehčí každodenní správu financí, ale je i vítaným společníkem během dovolené.

Sjednání tohoto účtu, stejně jako všech běžných účtů Komerční banky, je možné on-line během pár minut. Pokud však preferujete osobní schůzku, navštivte nejbližší pobočku. Abyste dlouho nečekali, den a čas si můžete domluvit. Měsíčně vás účet stojí 169 Kč, tím ale veškeré poplatky končí. Neplatíte nic ani za výběry hotovosti ze všech tuzemských a zahraničních bankomatů, tuzemské příchozí a odchozí transakce, trvalé příkazy, inkasa či SEPA platby. Samozřejmostí je i moderní internetové a mobilní bankovnictví.

MůjÚčet Gold u klientů boduje i díky prestižní Zlaté kartě, která je automaticky jeho součástí a nabízí doslova nadupané cestovní pojištění celé rodiny včetně spolucestujících vnoučat při tuzemské i zahraniční dovolené. Pokrývá léčebné výhody až do výše 5 milionů korun pro každého člena rodiny, a to bez podmínky společného cestování.

Letošní, tak trochu nejisté prázdninové měsíce mnohdy doprovázejí obavy z průběhu letní dovolené a možných komplikací způsobených nejen covidem-19. Dobrou zprávou pro držitele Zlaté karty je, že se cestovní pojištění vztahuje také na léčbu spojenou právě s tímto virovým onemocněním. Nemusíte se tak třeba bát zůstat na doporučení lékaře v hotelu až o pět nocí déle. Pojištění se týká i případného zrušení cesty před odjezdem z ČR nebo v zahraničí, a kryje dokonce i zmeškání odjezdu.

Ani ti, kteří holdují spíše aktivnímu odpočinku, nepřijdou zkrátka. Pojištění nově zahrnuje i potápění s dýchacím přístrojem do 30 metrů s instruktorem nebo certifikátem, horskou turistiku až do 4 500 m n. m. či ferraty obtížnosti A a B a chráněni jsou třeba i milovníci kitingu.

S běžným účtem MůjÚčet Gold se navíc pojí nonstop Asistenční služby pro motoristy. Tento benefit bezpochyby zaujme už proto, že se zmíněná asistence vztahuje také na zapůjčený automobil či motocykl a držitel pojištění přitom může být pouze jako spolujezdec. Novinkou letošního léta je pak možnost dokoupení Asistenční služby pro cyklisty. Mechanik s asistenčním autem dorazí za vámi na nejbližší silnici a kolo na místě opraví, popřípadě zajistí odvoz kola i cyklisty do nejbližšího servisu. V případě, že společně cestuje celá rodina, postaráno bude o všechny její členy (max. 4 osoby).

V konkurenci prémiových běžných účtů tak MůjÚčet Gold snadno obstojí, a v mnohém své rivaly dokonce předčí.

Výhody účtu MůjÚčet Gold
Jen jeden poplatek, žádné další skryté zpoplatněné služby či podmínky.
Zlatá karta automaticky ke každému účtu.
Bezkonkurenční nadstandardní cestovní pojištění zdarma.
Asistenční služby pro motoristy v ceně účtu.

Více na www.kb.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).