Hlavní navigace

Na modernizaci jsou úvěry od Lišky

Modernizace bytu i rodinného domku snadno a rychle? Úvěr ze stavebního spoření půl milionu korun bez jakéhokoliv ručení? A stálý neměnný úrok až do úplného splacení jen 3,7 % ročně? Obraťte se na Lišku, ptejte se svého finančního poradce Českomoravské stavební spořitelny.

Sdílet

Rychlou a pohodlnou modernizaci domova umožňuje stavební spoření s Liškou a její úvěry. Základem je vždy smlouva o stavebním spoření. Klienti Českomoravské stavební spořitelny si pravidelnými vklady postupně vytvářejí nárok na výhodný úvěr ze stavebního spoření. Do půl milionu nepotřebujete žádné zajištění ani ručitele. Velkou výhodou je, že smlouva v tarifu Atraktiv od počátku garantuje u tohoto řádného úvěru stálý, neměnný roční úrok pouze 3,7 procenta.

Rychlé řešení umožňují zase překlenovací úvěry ČMSS. Potřebujete-li nová okna, podlahy, dveře, koupelnu, elektroinstalaci a řadu dalších vylepšení, která z prostého bydlení vykouzlí opravdový domov, jsou na financování optimálním řešením překlenovací úvěry Kredit Standard a Kredit 90. Většina stávajících klientů ČMSS dosáhne bez zajištění na překlenovací úvěr s nezajištěnou částkou 500 tisíc korun.

Jejich úročení je stálé, neměnné až do úplného splacení. Navíc podle toho, k jaké době splatnosti překlenovacího úvěru se zavážete, spolurozhodujete o výši jeho úrokové sazby. Kredit Standard je klientům ČMSS při naspoření 38 nebo 40 % cílové částky dostupný s úrokem již od 3,7 % p.a. Vyřízení žádosti o překlenovací úvěr je zdarma. U překlenovacího úvěru Kredit 90 stačí naspoření 10 % cílové částky. Při 36měsíční splatnosti je dostupný se stálým ročním úrokem 4,7 %.

U ČMSS si můžete pojistit nesplacenou částku úvěru pro případ úmrtí. To znamená pro rodinu jistotu v mezní životní situaci. Za sjednání pojištění neplatíte žádný poplatek. Mezi hlavní výhody patří nižší cena pojištění, jednodušší postup při podání žádosti a její vyřízení. Nevyžaduje se například prohlídka u lékaře.

Více informací naleznete zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).