Na hypotéku můžete pořídit víc, než čekáte

Na hypotéku si můžete koupit pozemek, pořídit nemovitost, zařídit byt, zkrátka můžete mít cokoliv. Ale od hypotéky každý očekává něco jiného. Rozhodujete-li se tedy pro hypoteční úvěr, poraďte se s těmi, kteří hypotečnímu financování dobře rozumí.

V Hypoteční bance, která se na hypotéky specializuje, se domluvíte na parametrech úvěru tak, aby odpovídal vašim potřebám a možnostem. A navíc vám půjčí více než některé jiné banky.

Ptáte se, jak je možné? Kromě toho, že Hypoteční banka má dlouhodobě nejnižší nároky na příjmy klientů, můžete si u ní vybrat ze stovek variant právě ten úvěr, který potřebujete a který odpovídá vašim finančním možnostem. Stačí jen říct, kolik chcete měsíčně splácet.

Sami si vybíráte parametry hypotéky, například způsob splácení. Vedle běžného (anuitního) je to degresivní – měsíční splátky postupem doby klesají, nebo progresivní – nižší splátky na začátku ke konci splácení rostou. Zvolíte-li hypotéku bez poplatku, neplatíte předem stanovené poplatky spojené s uzavřením a správnou úvěru, ty jsou zohledněny ve výši úroků, kterými si ale na rozdíl od poplatků můžete snížit daňový základ.

V Hypoteční bance navíc u některých hypoték nemusíte říkat ani dokládat, kolik vyděláváte, a přesto vám půjčí peníze. Rovněž vám zpětně proplatí investice vynaložené na koupi nemovitosti, nebo na stavbu. K hypotékám, a to i těm, které kryjí celý váš investiční záměr, si lze sjednat neúčelovou část. S investicí do nemovitosti tak zároveň získáte určitou část financí na cokoliv, třeba na vybavení nové domácnosti. A podstatné je, že za stejně nízkou úrokovou sazbu.

Více informací získáte na www.hypotecnibanka.cz nebo na infolince 844 111 174.