Hlavní navigace

Na hypotéku můžete pořídit víc, než čekáte

Na hypotéku si můžete koupit pozemek, pořídit nemovitost, zařídit byt, zkrátka můžete mít cokoliv. Ale od hypotéky každý očekává něco jiného. Rozhodujete-li se tedy pro hypoteční úvěr, poraďte se s těmi, kteří hypotečnímu financování dobře rozumí.

Sdílet

V Hypoteční bance, která se na hypotéky specializuje, se domluvíte na parametrech úvěru tak, aby odpovídal vašim potřebám a možnostem. A navíc vám půjčí více než některé jiné banky.

Ptáte se, jak je možné? Kromě toho, že Hypoteční banka má dlouhodobě nejnižší nároky na příjmy klientů, můžete si u ní vybrat ze stovek variant právě ten úvěr, který potřebujete a který odpovídá vašim finančním možnostem. Stačí jen říct, kolik chcete měsíčně splácet.

Sami si vybíráte parametry hypotéky, například způsob splácení. Vedle běžného (anuitního) je to degresivní – měsíční splátky postupem doby klesají, nebo progresivní – nižší splátky na začátku ke konci splácení rostou. Zvolíte-li hypotéku bez poplatku, neplatíte předem stanovené poplatky spojené s uzavřením a správnou úvěru, ty jsou zohledněny ve výši úroků, kterými si ale na rozdíl od poplatků můžete snížit daňový základ.

V Hypoteční bance navíc u některých hypoték nemusíte říkat ani dokládat, kolik vyděláváte, a přesto vám půjčí peníze. Rovněž vám zpětně proplatí investice vynaložené na koupi nemovitosti, nebo na stavbu. K hypotékám, a to i těm, které kryjí celý váš investiční záměr, si lze sjednat neúčelovou část. S investicí do nemovitosti tak zároveň získáte určitou část financí na cokoliv, třeba na vybavení nové domácnosti. A podstatné je, že za stejně nízkou úrokovou sazbu.

Více informací získáte na www.hypotecnibanka.cz nebo na infolince 844 111 174.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).