Hlavní navigace

Mzdovapraxe.cz – vše o mzdách na jedné adrese

Pod značkou odborného vydavatelství Wolters Kluwer ČR, a.s., byl spuštěn v letošním roce portál mzdovapraxe.cz určený pro mzdové účetní, personalisty či odborníky jak na mzdové účetnictví, tak na personalistiku.

Sdílet

Portál má komunitní charakter, což znamená, že je vytvářen týmem profesionálů a zároveň registrovanými uživateli z praxe.

Registrovaný uživatel má k dispozici přehled čerstvých informací z praxe, novinky a aktuální zprávy z pracovněprávní a mzdové oblasti, informace o změnách v legislativě, přehled o předpisech aktuálně projednávaných či schválených, kalendář událostí, daňový kalendář, kurzovní lístek, vzory, tabulky, formuláře, kalkulačky, sazby a adresáře. K dispozici je rovněž přístup k vybraných článkům renomovaných odborníků.

Registrovaní uživatelé mají možnost účastnit se odborných diskusí, kterých je momentálně otevřených 350 celkem ve 13 kategoriích. Nejnavštěvova­nějšími diskusemi těchto dnů jsou Dovolená (Krácení dovolené, Proplácení dovolené, Nárok na dovolenou, Mateřská dovolená) a Zaměstnávání důchodců od roku 2010. Naleznete zde odpovědi na své otázky, můžete využít znalosti virtuálních kolegů nebo sami poradit. Reakce na dotazy jsou rychlé, podávané informace stručné, jasné, aktuální, takové, jaké potřebujete.

Mzdovapraxe.cz nabízí svým registrovaným uživatelům možnost vést odborný blog jako fórum názorů a zkušeností. Takto si mohou budovat osobní profesní renomé. Zároveň je to možnost seznámit se s názory ostatních profesionálů a komunikovat s nimi.

Pro využití těchto služeb je nutná registrace, která je zdarma. Stačí uvést uživatelské jméno, heslo, jméno a kontaktní email. Pak už záleží na vás nakolik budete využívat možnosti, který vám virtuální prostor mzdové praxe nabízí. Mzdovapraxe.cz má ambici být kolegou, jakého jste si vždycky přáli mít.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).