Hlavní navigace

Mzdová účtárna na začátku léta – aplikace legislativních novinek v praxi

Komerční sdělení
Připravte se s námi na změny ve mzdové účtárně. Vše probereme jasně, srozumitelně, na konkrétních příkladech.

Sdílet

Na našem jednodenním online školení se dozvíte aktuální novinky z oblasti mzdového účetnictví a všechna aktuální témata pro mzdové účetní k datu konání školení. Na toto téma jsme pořádali školení již v minulosti a setkalo se s velkým úspěchem. 

Okruhy online školení

Komplikovanější výpočty k řádné dovolené od roku 2021 – rozvržení pracovní doby a souvislost s řádnou dovolenou, započitatelné a limitované překážky v práci pro účely řádné dovolené (rozdílné právní výklady k posouzení výkonu práce pro účely řádné dovolené), čerpání řádné dovolené po skončení mateřské dovolené v praktických příkladech a další. 

Připravovaná novela zákona o dětských skupinách s ohledem na uplatnění slevy na umístění dítěte do předškolního zařízení.

Aktuálně k cílené podpoře zaměstnavatelů (kurzarbeit nebo Antivirusdle legislativní situace).

Změny občanského soudního řádu od 1. dubna/1. července 2021 – chráněný účet a přikázání jiné peněžité pohledávky, zálohované výživné jako přednostní pohledávka s novým pořadím.

Kombinace souběžných pracovněprávních vztahů u jednoho zaměstnavatele s ohledem na zdanění po změnách od 1. ledna 2021, včetně odlišností u odvodů sociálního a zdravotního pojištění.

Legislativní novinky a jiné aktuality k datu konání školení.

Kdo vás školením provede? 

Školení proběhne pod taktovkou zkušené lektorky Dagmar Kučerové. Zaměřuje se na oblast mzdového účetnictví a personalistiky, včetně legislativních novinek a aktuálních právních výkladů z dané oblasti. Působí také jako redaktorka serveru Podnikatel.cz, kde publikuje články převážně z oblasti pracovněprávní a daňové problematiky.

Jak naše školení probíhá? 

Sejdeme se virtuálně, prostřednictvím aplikaci ZOOM. Připojení je velmi jednoduché, dva dny před školením vám zašleme návod na připojení a v den školení od nás dostanete přístupové údaje. Během školení je samozřejmě možné pokládat dotazy či si vyměňovat zkušenosti s ostatními účastníky. Pro účast na školení stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář

Pouhý týden po tomto školení o novinkách pořádáme školení na nové téma s názvem Změny zákona o DPH od 1. 7. 2021. Probereme základní informace o aktuálním stavu národnía evropské legislativy v oblasti DPH, vymezení nových základních pojmů i míst plnění, uplatňování DPH při prodeji i aktuální problémy při podávání daňových přiznání. Více podrobností najdete na webu školení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).