Hlavní navigace

Moderní bydlení v objetí pražských památek nabízí Vilapark Klamovka na Smíchově

 Autor: Metrostav Development
Mladé páry i rodiny s malými dětmi hledají atraktivní bydlení v centru hlavního města, a přesto v příjemné vzdálenosti přírody. V tomto ohledu je zaujme developerský projekt Vilapark Klamovka na Smíchově.
13. 3. 2022

Sdílet

Moderně řešené Klamovka byty vás na první pohled osloví díky lukrativní lokalitě i elegantnímu designu a vybavenosti. Nové byty Praha 5 se nacházejí v prudce rozvíjející se destinaci pražského Smíchova, tudíž můžete počítat s dokonalou občanskou i dopravní dostupností.

O projektu

Vilapark Klamovka je poutavý rezidenční projekt na Smíchově. Jeho exteriér je minimalistický a doplněný zajímavým řešením fasády. Interiéry jsou nadčasové, a přitom funkční. Developerský projekt je tvořen celkem ze 117 bytových jednotek, které jsou rozděleny do 8 budov. Zájemci mohou vybírat z běžného typu bydlení o velikostech 1+kk až 4+kk stejně jako z prostorných penthousů 5+kk. Penthousy s terasami jsou umístěné v nejvyšších podlažích rezidenčních domů. Noví rezidenti mohou počítat se 140 garážovými stání. Byty Praha Smíchov jsou určeny pro všechny, kteří prahnou po praktickém bydlení v bezpečné lokalitě.

Tento zajímavý projekt probíhá pod vedením společnosti Metrostav Development. Novostavby Praha budou připravené k nastěhování v prvním čtvrtletí roku 2024 a jsou již v prodeji.

Proč bydlet na Smíchově?

Rezidence se nachází na ulici Podbělohorská na Praze 5 poblíž historické zástavby Prahy. Byty Smíchov jsou tak v blízkosti věhlasných památek, služeb i zeleně. Ve volném čase lze relaxovat v parku Klamovka, který nabízí nespočet možností volnočasových aktivit. V docházkové vzdálenosti se nacházejí školská zařízení, pošta, restaurace, obchody a samozřejmě zastávky MHD. K výletům poslouží přírodní památka Skalka nebo parky Ladronka i Košíře-Motol.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).