Hlavní navigace

Mistrovství České republiky v orientačním závodě horských kol pod záštitou RM-SYSTÉMu.

Akciový trh RM-SYSTÉM se stal hlavním partnerem letošního mezinárodního Mistrovství České republiky v orientačním závodě horských kol na dlouhé trati. Vítězem kategorie elite muži se stal Rakušan Andreas Rief. V elitní ženské kategorii zvítězila Hana La Carbonara z brněnského klubu TJ Tesla.

Sdílet

Drsné a proměnlivé počasí dokonale prověřilo připravenost závodníků na letošním Mistrovství České republiky v orientačním závodě horských kol, které se konalo v Blansku. Vítězové jednotlivých kategorií se museli vypořádat s průtrží mračen a silným krupobitím, které se střídalo se slunečným počasím a extrémně zvýšilo obtížnost tratě.

Hlavním partnerem Mistrovství ČR se stal akciový trh RM-SYSTÉM. „Schopnost rychle a správně vyhodnotit nové informace je v orientačním závodě horkých kol stejně důležitá jako na akciovém trhu“ říká Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing RM-S.

„Možnost podpořit vedle profesionálů také závodníky z řad juniorů a příchozích byl pro nás hlavním důvodem pro partnerství RM-SYSTÉM s Mistrovstvím České republiky“ doplňuje Vodička.

Mistrovství ČR MTBO (mountain bike orienteering) na dlouhé trati

Elite muži
1. Rief Andreas Rakousko 156.10
2. Tomeček Lubomír A-team NOVO Bruntál 161.03 +4.53
3. Rygl Jaroslav Pell's MTBO team 161.39 +5.29

Elite ženy
1. La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno 119.32
2. Jirásková Markéta USK Praha 119.52 + 0.20
3. Gigon Michaela KOS TJ Tesla Brno 122.01 + 2.29

Kompletní výsledkovou listinu všech kategorií naleznete na:
http://mcr-dt2007.sbk-ob.com/sobota/pro­tokol.htm

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).