Hlavní navigace

Máte geniální nápad na podnikání? NASTARTUJTE SE s Komerční bankou!

Komerční sdělení
Komerční banka ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR pomůže proměnit váš nápad v úspěšné podnikání.

Sdílet

Právě odstartoval třetí ročník grantového programu „Nastartujte se“, v rámci kterého čekají na talentované a odvážné začínající podnikatele finanční i nefinanční odměny v hodnotě 1,7 milionu Kč.

Hlavním cílem programu Nastartujte se je podpora podnikatelů v jejich začátcích. Kromě finanční odměny pro nejlepší projekt v hodnotě 300 tisíc Kč přináší program všem účastníkům možnost zviditelnění projektu, zpětnou vazbu od veřejnosti a odborné poroty, inspiraci a letos nově také možnost propagovat a nabízet své výrobky a služby na Start-up marketu – http://www.nastartujtese.cz/start-up-market/.

 

Přihlaste se do 11. září 2015

Není nic jednoduššího, než svůj nápaditý podnikatelský plán přihlásit. I na začátku úspěchu geniálního a vizionářského Steva Jobse byla jedna jediná myšlenka, která nezapadla a dosáhla mezinárodního úspěchu. Svůj projekt můžete přihlásit až do 11. září 2015. Stačí zpracovat a zaregistrovat svůj podnikatelský plán, případně nahrát videoprezentaci svého projektu, na portál www.nastartujtese.cz.

Jednotlivé podnikatelské plány posoudí odborná porota složená ze zástupců Komerční banky, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a vybraných podnikatelů. Nejlepší podnikatelský plán si odnese odměnu 300 tisíc Kč. Zapojit se může i široká veřejnost hlasováním pro nejlepší video. Autor videa s nejvíce hlasy od fanoušků získá pro své podnikání částku 50 tisíc Kč. 

Komerční banka rovněž podpoří vítězné projekty v mediální komunikaci a hodnotné ceny věnují také partneři programu. Finalisté získají například právní služby od advokátní kanceláře Tomíček Legal, vytvoření e-shopu a správu on-line kampaní od Webmiumeshop.cz. Všichni účastníci budou mít zdarma přístup do aplikace Můj podnikatelský plán od iPodnikatel.cz.

 

KB systematicky podporuje začínající podnikatele

Program Nastartujte se, který pomáhá vytvářet novou podnikatelskou generaci, jasně ukazuje, že mladí lidé si v podnikání věří, mají nové nápady, odvahu překonávat těžkosti a motivaci uspět. Ale také vědí, že ve svých začátcích naleznou podporu nejenom v rodině nebo u přátel, ale také u Komerční banky.

Kromě šance bojovat o atraktivní odměny v grantovém programu má KB výhodnou nabídku pro všechny začínající podnikatele. Produkt, který usnadní podnikání a který je možné upravit podle skutečných potřeb, je oblíbený Profi účet. Podnikatelé získají vše, co pro start podnikání potřebují – běžný účet s měsíčním elektronickým výpisem, bezkontaktní platební kartu, ovládání účtu přes internet i telefon a deset platebních transakcí zdarma každý měsíc. Vedení Profi účtu mají začínající podnikatelé zdarma v rámci konceptu MojeOdměny. Stačí provést měsíčně alespoň jednu aktivní transakci (odchozí platba z účtu, platba kartou u obchodníka nebo výběr či vklad hotovosti) a poplatky naúčtované v jednom měsíci jsou následující měsíc v plné výši vráceny.
Kromě toho mají k dispozici startovací úvěrový limit ve výši 30 tisíc Kč na kreditní kartě nebo jako povolený debet na nečekané provozní výdaje v začátcích podnikání. Pro začínající podnikatele, členy vybraných profesních komor, nabízí navíc Komerční banka zvýhodněné profesní úvěry až do jednoho milionu Kč bez nutnosti dokládat příjmy.

 

Nenechte si ujít příležitost, jak nastartovat své podnikání! Sledujte pravidla grantového programu, příběhy podnikatelů i další zajímavé tipy na www.nastartujtese.cz nebo na www.facebook.com/nastartujtese.cz

Co potřebují podnikatelé v oblasti financí?

  • Mít spolehlivého poradce.
  • Spořit čas a náklady.
  • Neplatit za věci, které nepotřebují.
  • Ovládat firemní finance z libovolného místa pomocí počítače, mobilu či telefonu.
  • Možnost získat finanční rezervu, například díky povolenému debetu.
  • Být informovaný o pohybech na účtu, například formou SMS nebo e-mailu.
  • Garantovanou úroveň kvality služeb.

Zjistěte, jak těmto potřebám odpovídá Profi účet od Komerční banky. Založte si Profi účet jednoduše on-line během 5 minut na www.kb-online.cz

0
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).