Hlavní navigace

Manažerský tým společnosti REICO České spořitelny posílí Martin Skalický

Novým investičním ředitelem společnosti REICO je od 1. května 2007 Martin Skalický. Bude zodpovědný za nákup, prodej a správu nemovitostí v 1. nemovitostním fondu a tvorbu investiční strategie společnosti REICO.

Sdílet

Jako investiční ředitel REICA bych rád využil svých více než desetiletých zkušeností z poradenství v oblasti komerčních nemovitostí. Vhodná strategie pro nákup a prodej nemovitostí je podle mě klíčovým faktorem pro výkonnost nemovitostního fondu. Jsem rád, že se budu moci aktivně podílet na řízení vůbec prvního klasického nemovitostního fondu v České republice, říká Martin Skalický, investiční ředitel společnosti REICO České spořitelny.

Od roku 1993 až do nástupu do společnosti REICO působil Martin Skalický ve firmě Cushman and Wakefield, kde se věnoval poradenství v oblasti nemovitostí: začínal jako poradce, byl vedoucím několika oddělení – například vedoucím oddělení průmyslových nemovitostí či vedoucím oddělení tržního oceňování, později působil ve firmě na manažerských postech a po roce také jako externí konzultant pro klienty firmy.

Martin Skalický vystudoval stavební fakultu Českého vysokého učení technického v Praze a v roce 2005 a 2006 také studoval Royal Institution of Chartered Surveyors v České republice, kde se věnoval oblasti komerčních nemovitostí (akviziční a investiční činnost, poradenství, správa nemovitostí a tržní oceňování).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).