Hlavní navigace

Lufthansa nabízí 1 000 000 letenek za nízké letní ceny

Ode dneška do neděle nabízí společnost Lufthansa svým evropským zákazníkům milion zlevněných letenek do více než 100 evropských destinací. Letenky z letní nabídky lze využít pro lety v červenci a srpnu. Cestující z Prahy mohou v rámci této nabídky letět do všech pěti destinací v Německu, které jsou přímo spojeny s Prahou. Pasažéři tak mohou svoji letní dovolenou trávit například ochutnávkami bavorského piva v Mnichově, nákupy v Düsseldorfu, na párty v Hamburské ulici Reeperbahn a návštěvou Stuttgartu nebo Frankfurtu za ceny od 990 Kč bez poplatků a letištních tax.

Sdílet

Při objednávce letenky z této nabídky mohou pasažéři čerpat veškeré výhody standardních letů, včetně bonusových mil a cateringu na palubě. Pro pasažéry cestující z Německa dala Lufthansa po tyto čtyři dny k dispozici jeden milion letenek za akční ceny do 100 evropských měst. Mezi nimi jsou atraktivní destinace jako Palma de Mallorca, Neapol, Řím, Barcelona nebo Malaga.

Letenky z letní nabídky si pasažéři mohou rezervovat na internetových stránkách www.lufthansa.com. S objednávkou jim pomůže také informační centrum se sídlem v Brně (tel.: 234 008 234), partnerské cestovní kanceláře nebo přímo prodejna letenek společnosti Lufthansa na pražském letišti Ruzyně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).