Hlavní navigace

Leoš Vondrák manažerem v Ernst & Young

Praha, 24. dubna 2007 – Do týmu podnikového poradenství Ernst and Young nastoupil v dubnu na pozici manažera Leoš Vondrák (38). Bude odpovídat za služby optimalizace dodavatelsko-odběratelského řetězce a za oblasti informačních systémů. Podnikové poradenství je jedním z nejrychleji rostoucích oddělení v Ernst and Young v ČR v posledních letech.

Sdílet

Oddělení podnikového poradenství poskytuje například služby v oblasti projektového řízení, zvyšování výkonnosti podniků a jednotlivých odborných funkcí, řízení nákladů či v oblasti organizačních a procesních změn. Leoš Vondrák bude odpovídat za oblast optimalizace dodavatelsko-odběratelského řetězce a za služby v oblasti informačních systémů.

Leoš Vondrák svou zkušeností z provozních procesů a hlubokou znalostí řady podnikových informačních systémů jistě přispěje k rozvoji naší divize, řekl Jan Fanta, partner oddělení podnikového a ekonomického poradenství Ernst and Young v České republice. Poradenské služby jsou čím dál žádanější a nároky na poradce se zvyšují i díky tomu, že každý podnik musí průběžně optimalizovat své fungování, snižovat náklady a zvyšovat výkonnost, dodal Fanta.

Leoš Vondrák vystudoval ČVUT v Praze. Před nástupem do Ernst and Young působil pět let ve společnosti Oracle, kde byl mimo jiné zodpovědný za prodej informačních systémů.

Leoš Vondrák je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří motocykly a hokej. Mluví anglicky a rusky.

Oddělení poradenských služeb společnosti Ernst and Young v České republice obdrželo certifikát jakosti dle normy ISO 9001:2000.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).