Hlavní navigace

Kreditní karta Diners Club Pure+ Měšec.cz nabízí úrok 2,9 % s RPSN 2,47 % p.a.

Komerční sdělení
Zákazníci navíc získají garanci vysoké míry spolehlivosti, férové podmínky, bonusový program a cestovní pojištění zdarma.

Sdílet

Pokud jste se ocitli v situaci, kdy by vám finanční rezerva vypomohla, nebojte se vyzkoušet kreditní kartu. V zodpovědných rukách se stává velmi užitečným pomocníkem při hospodaření s rodinnými financemi. Stačí si zvolit spolehlivého partnera s férovými podmínkami vydání karty a jejího využívání.

Nyní máte ideální příležitost získat kreditní kartu Diners Club Pure+ Měšec.cz za jedinečných podmínek, které jsme pro vás spolu s Diners Club připravili. Objednejte si v průběhu prosince kreditní kartu Diners Club Pure+ Měšec.cz a získejte úrok 2,9 % s RPSN 2,47 % p.a. pro prvních 12 měsíců jejího používání.

Držitel karty získá RPSN 2,47 % p.a. za předpokladu, že vyčerpá celý úvěr najednou a splatí ho dvanácti měsíčními splátkami ve stejné výši. Poslední dvanáctá splátka pak vyrovná zůstatek jistiny úvěru a úroků. V případě, že bude držitel kreditní karty čerpat úvěr jinými způsoby, může se výše RPSN zvýšit.

Jaké výhody díky kreditní kartě Diners Club Pure+ Měšec.cz získáte?

-       úrok 2,9 % s RPSN 2,47 % p.a. pro prvních 12 měsíců

-       cestovní pojištění pro celou rodinu

-       odměnu za platby kartou a další benefity

-       vysokou úroveň bezpečnosti a ochrany před zneužitím, ztrátou nebo krádeží

Získejte kvalitní kreditní kartu, která nemá na trhu konkurenci. Vysoká úroveň bezpečnosti a ochrany před jejím zneužitím, ztrátou či krádeží, je samozřejmostí.  Chcete-li si kreditní kartu Diners Club Pure+ Měšec.cz vyzkoušet, máte možnost si nezávazně objednat balíček s kompletními informacemi. Až poté se můžete rozhodnout, zda si kreditní kartu, která je součástí informačního balíčku, aktivujete. Více informací o kreditní kartě a informačním balíčku naleznete na internetových stránkách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).