Hlavní navigace

Komerční banka otevřela pobočku v areálu EUROPORT v samém srdci Letiště Praha

V Praze, 26. dubna 2007 – Komerční banka otevřela novou pobočku, která je umístěna v nově otevřeném nákupním centru EUROPORT na ruzyňském letišti v Praze. Své finanční záležitosti tak budou moci klienti Komerční banky vyřídit například při čekání na odlet letadla či těsně po jeho příletu. Kromě standardních bankovních operací zde budou moci klienti žádat také o nové produkty banky – například o Flexibilní hypotéku.

Sdílet

Komerční banka má v současnosti včetně nově otevřené pobočky 379 poboček po celém území České republiky. V loňském roce jsme otevřeli 19 nových poboček. Rozšiřování pobočkové sítě Komerční banky bude přitom i nadále pokračovat – hranici čtyř set poboček bychom v roce 2008 rádi pokořili, uvedl předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky Laurent Goutard.

Velký důraz je při otevírání nových poboček kladen na výběr lokality. Nové pobočky KB vznikají v nových rezidenčních čtvrtích, v obchodních centrech či jiných místech, kde jsou pro klienty pohodlně dosažitelné. Do této strategie zapadá velmi dobře také nová pobočka na Letišti Praha.

Významné investice směřují do vzdělávání bankovních poradců na pobočkách. Proti konkurenčním finančním domům dokáží bankovní poradci na každé z takřka čtyř stovek poboček Komerční banky řešit s klientem i tak náročné operace, jako je žádost o hypoteční úvěr, uvedl Laurent Goutard.

Nově otevřená pobočka v centru EUROPORT je pro klienty otevřena nejen během běžného pracovního týdne, ale i v sobotu. Služby zde klientům poskytují tři zaměstnanci Komerční banky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).