Hlavní navigace

Komerční banka je partnerem X. Sněmu Svazu měst a obcí ČR

Komerční banka jako významný partner Svazu měst a obcí (SMO) podpořila desátý Sněm Svazu měst a obcí, který probíhá právě v těchto dnech v Hradci Králové. Jedním z nejvýznamnějších bodů jednání Sněmu bude stanovení jeho priorit činnosti na období 2007 – 2009. Sněm SMO je výjimečný i v tom, že se jde zároveň o 100. výročí jeho trvání. Hlavním posláním SMO je prosazování zájmů svých členů na úrovni národní politiky a legislativy.

Sdílet

„Komerční banka je tradičně silným partnerem českých municipalit a v tomto segmentu dosahuje pokrytí až 70 procent. V současné době nabízíme městům a obcím komplexní obsluhu, a to jak na všech svých pobočkách, tak také ve 35 specializovaných obchodních centrech. KB byla také první bankou na trhu, která nabídla ucelený program financování municipálních projektů ze Strukturálních fondů EU, tedy program Ponte. V současné době nabízí KB například zvýhodněné financování měst a obcí na základě programu Evropské investiční banky a Evropské banky pro obnovu a rozvoj. Cílem banky je tento segment klientů dobře poznat, rozumět jeho potřebám a také podporovat jeho rozvoj,“ uvedl Filip Kotora, vedoucí Marketingu pro podniky a municipality .

„Vážíme si toho, že se Komerční banka zaměřuje na municipality. Komerční banka je silný partner, který má samosprávám v České republice co nabídnout,“ řekl výkonný místopředseda Svazu měst a obcí ČR Jaromír Jech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).