Hlavní navigace

Kdy začít spořit s Liškou? Právě teď!

Stavební spoření s Liškou je tradičně pilířem rodinných financí. Představuje jedinečnou kombinaci výnosu (roční efektivní úroková míra až 6,94 %) s výhodnými úvěry na bydlení. Roční státní podporu až 3000 Kč může obdržet každý člen rodiny.

Sdílet

Uzavřete-li třeba smlouvu v prosinci a vložíte potřebných 20 tisíc korun, vytvoříte si nárok na plnou státní podporu, aniž byste spořili celý rok. Spořit můžete měsíčně, ale i jednorázovými vklady. Své vklady na stavební spoření však poukazujte v dostatečném předstihu. Státní podpora za rok 2007 bude nárokována pouze z těch vkladů, které budou na účet u ČMSS připsány nejpozději do 31. 12. 2007.

Pro zabezpečení na stáří stavební spoření a penzijní připojištění

Finanční program Liška plus z nabídky ČMSS je klientům přináší oba současně. V programu najdete ideální produktovou kombinaci, a to dlouhodobého spoření a současně i finančního nástroje pro získání vlastního bytu či rodinného domu. Spoříte a zároveň máte k dispozici ke splnění svých záměrů výhodný úvěr na pořízení i modernizaci bydlení. V penzijním připojištění mají klienti na výběr ze dvou strategií reprezentovaných dvěma fondy: ČSOB Penzijním fondem Progres a ČSOB Penzijním fondem Stabilita. Také stavební spoření s Liškou dává možnost výběru z několika tarifních variant. To vše pohromadě u Vašeho finančního poradce ČMSS.

K programu Liška plus prémie až 1500 Kč a dárek ke smlouvě

Rozhodnete-li se pro tyto produkty z finančního programu Liška plus do 31. 12. 2007, můžete získat prémii na účet stavebního spoření až 1500 Kč. A k uzavřeným smlouvám i zajímavý dárek: soupravu žolíkových karet Liška plus.

V závěru roku míří naše kroky zcela tradičně a neomylně za dárky, abychom posléze pod ozdobeným vánočním stromkem nadělovali radost našim nejbližším. Nejinak tomu je a bude i v posledních týdnech tohoto roku. Atraktivní akci i nabídku právě pro tento čas vám samozřejmě přináší i Liška.

Více informací naleznete zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).