Hlavní navigace

KB podpoří také hendikepované ragbisty

V Praze, 9. května 2007 – Komerční banka v letošním roce rozšíří svou podporu ragby také o pomoc hendikepovaným ragbistům – hráčům quadrugby – kteří letos míří do finského Espoo na Mistrovství Evropy. Komerční banka podpoří hendikepované sportovce darem ve výši 200 000 korun a dalších 50 000 korun získají od České rugbyové unie (ČSRU).

Doba čtení: 1 minuta

Komerční banka před zápasem českého národního týmu proti Španělsku vyhlásila svůj záměr, proměnit každý bod našich hráčů na 2 000 korun pro quadrugbisty. Rovněž ČSRU se rozhodla podpořit tuto myšlenku a přispět 1 000 korun za každý získaný bod. Na základě výsledného skóre českého týmu, by quadrugbisté získali 45 000 korun. KB a ČSRU se rozhodly svůj příspěvek navýšit na 250 000 korun.

Podpora obdivuhodným hendikepovaným sportovcům má ve sponzorské strategii KB své pevné místo a v tomto případě se navíc doplňuje s naším vztahem k ragby a jeho hodnotám, řekl při této příležitosti předseda představenstva a generální ředitel KB Laurent Goutard. Ti kluci si zaslouží nejen naši podporu, ale hlavně velký obdiv, dodal Pavel Telička, prezident ČSRU.