Hlavní navigace

KB podpoří také hendikepované ragbisty

V Praze, 9. května 2007 – Komerční banka v letošním roce rozšíří svou podporu ragby také o pomoc hendikepovaným ragbistům – hráčům quadrugby – kteří letos míří do finského Espoo na Mistrovství Evropy. Komerční banka podpoří hendikepované sportovce darem ve výši 200 000 korun a dalších 50 000 korun získají od České rugbyové unie (ČSRU).

Sdílet

Komerční banka před zápasem českého národního týmu proti Španělsku vyhlásila svůj záměr, proměnit každý bod našich hráčů na 2 000 korun pro quadrugbisty. Rovněž ČSRU se rozhodla podpořit tuto myšlenku a přispět 1 000 korun za každý získaný bod. Na základě výsledného skóre českého týmu, by quadrugbisté získali 45 000 korun. KB a ČSRU se rozhodly svůj příspěvek navýšit na 250 000 korun.

Podpora obdivuhodným hendikepovaným sportovcům má ve sponzorské strategii KB své pevné místo a v tomto případě se navíc doplňuje s naším vztahem k ragby a jeho hodnotám, řekl při této příležitosti předseda představenstva a generální ředitel KB Laurent Goutard. Ti kluci si zaslouží nejen naši podporu, ale hlavně velký obdiv, dodal Pavel Telička, prezident ČSRU.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).