Hlavní navigace

Kapající voda ze stropu, ukradené kolo nebo vytopená předsíň?

Kapající voda ze stropu, ukradené kolo nebo snad vytopená předsíň? Nikdy nevíte, co se může přihodit. A přestože pojištění domácnosti Vás neuchrání před nečekanými riziky, pomůže Vám zmírnit jejich dopad. Ať už se jedná o vytopení, krádež nebo třeba požár.

Sdílet

Rád si přispím a pak mám stres. Rychlá koupel a káva během oblékání. Za dvacet minut stojím za dveřmi bytu. Zabouchnu dveře a teprve pak zjišťuji, že klíče zůstaly uvnitř.

Každé dobré pojištění domácnosti automaticky obsahuje i asistenční služby a tak tomu je i u nás. ČSOB Pojišťovna Assistance je Vám připravena 24 hodin denně poradit s řešením jakékoliv havarijní situace (nahlášení škodné události, příjezd technika zdarma, zprostředkování služeb k odstranění škod), pomoc při zabouchnutí dveří nebo ztrátě klíčů (zajištění a příjezd technika zdarma, úhrada prací nutných k odemčení dveří nebo výměně zámku až do 1 800 Kč), pomoc při havarijním stavu (zajištění a příjezd technika zdarma, instalatérské, topenářské, elektrikářské, kominické a kanalizační práce zdarma až do limitu 1 800 Kč včetně materiálu). Ve formě úhrady prací a materiálu tak klient může získat až 3 600 Kč za pojistný rok.

Rád jezdím na kole. Nedávno jsem si pořídil fakt krásný kousek. Však jsem na něj také půl roku šetřil. Jenže když jsem se včera zastavil po celodenním výletu doplnit kalorie v mém oblíbeném podniku, kolo mi ukradli. Zamčené a na ulici plné lidí. 

K pojištění domácnosti automaticky získáváte jistotu i v podobných situacích. Pokud uvedete kolo do smlouvy jako součást domácnosti, můžete zůstat v klidu. Ať už je zamčené v garáži nebo právě odpočívá po výletu před restaurací.

Nedávno se nám stala taková věc. Zřejmě jsme večer zapomněli zabouchnout dvířka a utekl nám pes. Podle sousedů si proběhl ulici a pak se uvelebil přímo před vraty. A když ho sousedé chtěli obejít, nenechal je. Část ulice považoval za domov a rozhodl se ho bránit. 

Součástí pojištění domácnosti od ČSOB Pojišťovny je i doplňkové pojištění odpovědnosti, který Vás ochrání před škodami způsobenými Vašimi dětmi nebo domácími mazlíčky. A nemusíte kvůli tomu ani chodit na pobočku. Můžete využít nové služby a sjednat si pojištění pohodlně přímo přes internet. A ještě vám dáme slevu 10%. Spočítejte si cenu vašeho pojištění domácnosti a nechte se překvapit, jak levný klid vlastně může být!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).