Hlavní navigace

Kamali je nejvýhodnější krátkodobá půjčka v Česku

Komerční sdělení
Nevyšli jste s penězi do výplaty a hledáte bezpečnou krátkodobou půjčku? Zdaleka ne všichni poskytovatelé mikropůjček nabízejí férové podmínky. Ukážeme vám, jak si správně vybrat.

Sdílet

Alespoň jednou v životě si několik tisíc na pár dní půjčil snad každý. Když nepochodíte s prosbou o malou finanční výpomoc v rodině, u přátel či kolegů v práci, můžete vyzkoušet krátkodobou půjčku. „Poskytovatelů těchto takzvaných mikropůjček nebo také půjček do výplaty najdete v Česku desítky. Když uvažujete o krátkodobé půjčce, pečlivě vybírejte. Zajímejte se především o smluvní podmínky, sankce a poplatky, o výši RPSN i to, zda smlouva neobsahuje další ujednání, jako například rozhodčí doložku,“ upozorňuje Jan Machaň, šéf půjčky Kamali.

Při výběru mikropůjčky napovědí nezávislé testy

Každý, kdo někdy potřeboval rychle půjčit peníze, určitě potvrdí, že na porovnávání jednotlivých nabídek nezbývá mnoho času. Rychlý obrázek o jejich kvalitě si můžete udělat z výsledků nezávislých testů. Spotřebitelským úvěrům se dlouhodobě věnuje například projekt Navigátor bezpečného úvěru. Na začátku letošního roku se autoři tohoto projektu zaměřili na poskytovatele mikropůjček. „Pouze šest z více než 30 mikropůjček označil test za bezpečné. Ostatní poskytovatelé neměli jasnou majetkovou strukturu, neuváděli transparentně podmínky úvěru, sankční podmínky a další náležitosti. Někteří byli vyřazeni pro přehnané sankční podmínky či příliš vysokou cenu,“ uvedl k výzkumu Zdeněk Soudný, tiskový mluvčí projektu Navigátor bezpečného úvěru. Po zohlednění cen, poplatků za prodloužení splatnosti, pokut za zpoždění splátky a smluvních ujednání obsadila první místo mikropůjčka Kamali (dříve Japonská půjčka) od společnosti Home Credit.

Redakce finančního portálu Měšec.cz podrobila mikropůjčku Kamali důkladnému testu. Podívejte se, jak obstála: Kamali. Peníze s rychlostí blesku za rozumné poplatky.

Peníze můžete mít na účtu do několika minut

Aktuální reklamní kampaň na Kamali zmiňuje tři hlavní výhody krátkodobé půjčky. Konkrétně jde o rychlost vyřízení, nízkou cenu a bezpečnost. Peníze můžete mít na bankovním účtu opravdu za pár minut. „Pokud jste si už někdy u Kamali půjčili, schválíme půjčku do minuty. Podpis smlouvy online je hotový do pěti minut a peníze odešleme na bankovní účet klienta do minuty. U všech velkých českých bank by měl mít klient peníze do několika desítek minut,“ potvrzuje rychlost vyřízení mikropůjčky Jan Machaň z Kamali. Pokud si člověk půjčuje poprvé, zabere vyřízení půjčky o pár minut více. Je totiž potřeba doložit kopii občanského průkazu a vlastnictví bankovního účtu.

Nejnižší poplatky za mikropůjčku na trhu

Kamali nabízí mezi rychlými půjčkami na pár dní dlouhodobě nejnižší cenu. Za každou půjčenou tisícikorunu na 30 dní zaplatí lidé základní poplatek 33 korun. Pro nové klienty je připravena speciální akce, kdy je první sjednaný úvěr splacený do 14 dní zdarma. Poprvé si lze půjčit až 10 000 korun na 30 dní. U druhé a dalších půjček mohou zájemci dosáhnout až na 20 000 korun.

Půjčit si peníze od Kamali je nejen výhodné, ale i bezpečné. Poskytovatel myslí například na situace, kdy klient potřebuje splátku úvěru odložit nebo rozložit do více měsíců. Za odložení termínu splatnosti půjčky je účtován jen malý poplatek 49 korun za každou půjčenou tisícikorunu. „Kdo nemůže z vážných důvodů splatit celou půjčku do 30 dní, může jednoduše uhradit 10 % jistiny a poplatek za odložení termínu splatnosti. Na nic se nebudeme ptát a automaticky odložíme původní termín splatnosti o dalších 30 dní. Každou půjčku si lze tímto způsobem rozložit až na deset měsíčních splátek,“ popisuje jednu ze služeb Machaň.

Kdo nemá dostatek peněz ani na desetiprocentní splátku, může odeslat jednu korunu a odložit si tak termín splatnosti o dalších 30 dní. Služba je za poplatek 79 korun za každých vypůjčených tisíc korun. Poplatek se hradí až s poslední splátkou, tedy až poté, co došlo k odložení splatnosti. Tímto způsobem je možné odložit termín splatnosti až dvakrát.

K vyšší bezpečnosti přispívají i další doplňkové služby. Například Bezpečná splátka pomůže v kritických situacích, kdy potřebujete odložit splátku o 30 dní. „Služba Bezpečná splátka je za jednorázový poplatek 199 korun a je nutné si ji sjednat už v okamžiku vyplňování žádosti o půjčku. Za celou dobu splácení si mohou lidé odložit splátku až dvakrát,“ uzavírá Machaň.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).