Hlavní navigace

Kam vložit peníze? Na Wüstenrot Spořicím účtu se zhodnocují až 2,5 % ročně a jsou stále k dispozici

Wüstenrot hypoteční banka nabízí u svých spořicích účtů základní úrokovou sazbu 2,3 % p. a., která platí při zůstatku ve výši od 30 000 korun. Při časové fixaci vkladu se zvyšuje až na 2,5 % p. a.

Sdílet

Lenka Musilová, vedoucí oddělení bankovních služeb společnosti Wüstenrot uvedla: Spořicí účet Wüstenrot je určen k výhodnému zhodnocování finančních prostředků, zároveň však umožňuje uložené prostředky kdykoliv použít. Při posledním zvýšení úroků spořicích účtů jsme mysleli jak na nové, tak na stávající klienty. Úroková sazba se zvedla i u již uzavřených spořicích účtů tak, aby naše nabídka obstála na současném rychle se měnícím bankovním trhu. Lenka Musilová dodává: Od letošního srpna, kdy jsme úročení až 2,5 % p.a. nabídli, vzrostl počet týdně uzavíraných smluv a objem vkladů o desítky procent.

Horní hranice vkladu na spořicím účtu pro úročení 2,5 % p.a. činí 3 nebo 5 milionů korun, a to podle data sjednání spořicího účtu. V současné době se tak jedná o nejlépe úročený spořicí účet na bankovním trhu.

Wüstenrot Spořicí účet je samostatný účet bez nutnosti vedení běžného účtu u Wüstenrot hypoteční banky či změny banky a je veden v korunách. S finančními prostředky na účtu je možné disponovat online nebo telefonicky přes zelenou linku. Bezpečnost transakcí je zajištěna SMS klíčem zasílaným na mobilní telefon. Vedení účtu, internetové bankovnictví, jakož i všechny transakce a změny jsou zdarma. 

Více informací o nabídce všech depozitních produktů Wüstenrot hypoteční banky naleznete na www.wustenrot.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).