Hlavní navigace

Jednodušší orientace ve službách DHL Express

Společnost DHL Express přichází od 1. října 2007 se změnou, která nabídne zákazníkům nový standard v doručování expresních zásilek po Evropě a také zlepší orientaci v produktech společnosti DHL Express. Úprava se týká služeb typu TimeDefinite – doručení zásilek se stanovenou maximální hodinou doručení. Nově se dělí pouze na tři skupiny – DHL Express 9, DHL Express 12 a DHL Express Worldwide.

Sdílet

Změna vychází z požadavků zákazníků na doručení zásilek před polednem a určení časů doručení v rámci jednoho dne. Investice, které byly vloženy do zkvalitnění přepravní sítě DHL umožňují nabídnout garantované doručení v předem stanovených časech. Změna vnímání priorit od zákazníků se tak projevuje nejen ve změně standardu doručování v rámci Evropy, ale i celého světa. Důraz je kladen na maximum zásilek doručených do 12:00 hodin. Tento produkt je DHL schopna doručit na 77 % obchodních adres v celé Evropě, což představuje nejlepší pokrytí ze všech expresních přepravců.

„Věříme, že zjednodušení struktury a názvů přepravních služeb povede ke zlepšení orientace v našich službách, a zároveň usnadní zákazníkům odesílání zásilek prostřednictvím DHL,“ říká produktový manažer TimeDefinite DHL Express Martin Pocar.

Pro představení nových služeb a nového standardu doručování do 12:00 hodin bude od 1. října 2007 spuštěna celoevropská kampaň zaměřená na službu DHL Express 12. Hlavní slogan letošní kampaně zní – “Protože na čase záleží“. Po několika letech DHL opět využije televizní reklamu, kde se budete v ČR moci setkat se dvěma desetivteřinovými televizními spoty. Další informace o službách DHL naleznete od 1. října 2007 také na www.dhltime.cz.

DHL Express 9, DHL Express 12 (vnitrostátní, mezinárodní)
Vnitrostátní služba DHL Express 9 přepraví zásilku „ze stolu na stůl“ následující pracovní den do 9:00 hodin, vnitrostátní služba DHL Express 12 následující pracovní den do 12:00 hodin do vybraných měst České republiky.

Mezinárodní exportní služba DHL Express 9 přepraví zásilku rychle „ze stolu na stůl“, následující pracovní den do 9:00 hodin do většiny evropských měst. Druhý pracovní den po dni odeslání do vybraných zemí Středního východu, Afriky a Asie.

Mezinárodní exportní služba DHL Express 12 je určena pro urgentní zásilky, které potřebují doručit k příjemci v dopoledních hodinách. Služba je poskytována do velké části evropských destinací, vybraných oblastí USA. Druhý den po dni odeslání doručíme vaše zásilky do 12:00 hodin do zbylých oblastí USA a vybraných asijských destinací. Do níže uvedených destinací nyní nově doručujeme do druhého dne po dni odeslání do 12:00 hodin zásilky typu Dokument: Čína, Hongkong, Indie, Japonsko, Jižní Korea, Malajsie, Filipíny, Singapur, Taiwan a Thajsko.

DHL Express Worldwide
Doručení v rámci EU zajistí přepravu zásilek na území Evropské unie do konce následujícího pracovního dne. Všechny expresní zásilky jsou urgentní.

DHL Import Express Worldwide
Služba DHL Import Express je k dispozici ve 189 zemích. Nabízí úplnou kontrolu nad zásilkami po celém světě pomocí jediného přepravce. Součástí služby je i celní odbavení zásilky. I pro tuto službu nabízí DHL doručení do 9:00, resp. 12:00 hodin do vybraných částí České republiky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).