Hlavní navigace

Jednatelem společnosti IMMORENT ČR byl jmenován Jiří Drbohlav

Praha, 16. dubna 2007 – Jednatelem společnosti IMMORENT ČR se od dubna stal Jiří Drbohlav. V této funkci bude působit společně s dosavadním jednatelem Tomášem Velemínským, který na své pozici zůstává. Jiří Drbohlav se jako jednatel bude podílet na vedení společnosti a zároveň bude zodpovědný za rozvoj spolupráce s novými i stávajícími zákazníky.

Sdílet

Jiří Drbohlav načerpal během svého předešlého působení v bankovní oblasti bohaté zkušenosti a má mnohaletou praxi na řídících pozicích. Svou kariéru odstartoval v Commerzbank, kde se podílel na vybudování pražské pobočky banky. Následně působil v HVB Bank, kde zastával například pozici ředitele odboru regionální firemní klientely pro Prahu a ředitele odboru strategie. Do společnosti IMMORENT přišel z ČSOB, kde působil ve funkci regionálního ředitele korporátní klientely pro oblast Prahy a středních Čech.

Jiří Drbohlav vystudoval národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Poté se věnoval studiu managementu na European Business School v Německu a Wirtschaftsuni­versität ve Vídni. Získal i speciální bankovní vzdělání od Commerzbank AG v bankovní akademii ve Frankfurtu nad Mohanem.

Jiří Drbohlav (36) má dvě děti. Ve volném čase se věnuje rodině, cestování, literatuře a sportu. Hovoří plynně anglicky a německy, domluví se také rusky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).