Hlavní navigace

Jak snížit náklady na kancelářský software?

Každá firma před koncem roku zvažuje investice do softwarového vybavení. Na trhu je nyní kvalitní a cenově velmi příznivý balík kancelářských programů, který nabízí stejné služby jako MS Office, ale pořídíte jej přibližně 10x levněji.

Sdílet

Software 602

Jak snížit náklady na kancelářský software?

Každá firma před koncem roku zvažuje investice do vlastního rozvoje a mimo jiné uvažuje i o rozšíření a legalizaci softwarového vybavení svých kanceláří. Na trhu je nyní kvalitní balík kancelářských programů, který nabízí stejné služby jako Microsoft Office, ale pořídíte jej mnohem levněji.

Vše co potřebujete, včetně technická podpory a dokumentace v ceně

602Office 2.0 využívá programy nového balíku OpenOffice.org 2.0 a pro českého uživatele má velkou výhodu. Společnost Software602 jej dodává s veškerou potřebnou dokumentací v češtině (a to jak v tištěné tak elektronické podobě) a poskytuje jeho uživatelům plnou servisní podporu po celý rok.

Balík 602Office 2.0 obsahuje vše, co ke svojí práci potřebujete: aplikace z OpenOffice.org 2 – textový editor, tabulkový procesor, prezentační program, editor grafiky a obrázků, ale také e-mailový program, novou plně integrovanou databázi 602SQL 9.5, a další doplňky.

Snadná obsluha a instalace

Práce s dokumenty je v Office602 velice podobná MS Office. Formátování, vkládání objektů, tabulek, obrázků či celých souborů je velmi jednoduché. Program standardně zvládá kontrolu pravopisu, makra, tvorbu tabulek a databází nebo hromadnou korespondenci. Dokumenty lze navíc snadno elektronicky podepsat a přímo odeslat emailem v daném formátu nebo jako PDF.

Vynikající kompatibilita s MS Office

Navíc si 602Office velmi dobře rozumí s formáty kancelářských produktů Microsoftu. Uživatelé nemají žádný problém při práci se soubory DOC, XLS, PPT, PDF. Díky začlenění OpenOffice.org nabízí 602Office nejvyšší úroveň kompatibility s MS Office, jaká je dostupná na současném trhu.

A teď to hlavní: Výrazně nižší cena

Maloobchodní balení 602Office 2.0 s instalačním CD a technickou podporou stojí včetně tištěného manuálu a základní příručky 1998 korun bez DPH. Navíc jeden uživatel s jednou licencí může program instalovat až na pět svých počítačů.

Licence pro firmu, která bude 602Office používat na dvaceti počítačích, vyjde bez daně na necelých 26 tisíc korun. Za stejnou cenu tedy můžete mít na dvou PC nainstalovaný MS Office nebo na dvaceti 602Office!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).