Hlavní navigace

Jak na investice vám poradí Škola investování

Komerční sdělení
Zvažujete, že byste sami zkusili investovat online na burze? Raději se nejdřív seznamte s fungováním kapitálových trhů na bezplatných seminářích v rámci projektu Škola investování.

Sdílet

Peníze pod polštářem pro vás nejsou to pravé a spořicí účet vám nepřináší potřebné zhodnocení? Možná jste sami došli k závěru, že řešením by pro vás mohlo být investování na burze. Jak ale začít, co je k tomu potřeba a na co si dát pozor? To všechno se dozvíte v rámci Školy investování. Fio banka spolu s českou burzou RM-SYSTÉM připravila sérii bezplatných investičních seminářů, které se během dubna a května uskuteční v mnoha městech v České republice. Vybírat můžete z 34 interaktivních přednášek a z 3 různých témat, která účastníkům přiblíží nejen úplné základy investování a s tím spojené pojmy, jako jsou akcie, burza či komodita, ale také složitější investiční termíny v podobě spekulace na pokles cen akcií, obchodování na úvěr nebo s futures kontrakty. Účastníci uvidí i názornou ukázku reálného prodeje či nákupu akcií, dozvědí se, na kterých burzách a s jakými cennými papíry lze obchodovat, a na co všechno si dávat pozor. Investování je lákavé, ale nese s sebou velkou míru rizika. 

Škola investování je otevřena pro všechny, hlásit se mohou i neklienti Fio banky. Stačí se pouze bezplatně registrovat na webových stránkách banky, vybrat si téma, termín a konkrétní město. 

„Registraci na semináře jsme zahájili na začátku března a už nyní máme stovky přihlášených. První semináře začínají 3. dubna, přesto doporučujeme všem zájemcům, aby se registrovali už nyní, protože zájem je každoročně velký a mnohé termíny bývají rychle plné. Letošní jaro to bude již po dvacáté šesté, co otevíráme Školu investování, to znamená, že již třináct let vzděláváme veřejnost v oblasti investic a zhodnocování financí. Někteří lidé se k nám opakovaně vrací, aby si osvojili všechny teoretické znalosti, a pak sami přejdou do praxe. Pro jiné to jsou zajímavé informace, které využívají třeba jen v teoretické rovině. Každopádně vítáme všechny, pro které může být naše Škola investování přínosem,“ dodává k zahájení projektu Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).