Hlavní navigace

Investování na akciových trzích

Investovat pod křídly Fio, burzovní společnosti znamená přidat se k největšímu obchodníkovi s cennými papíry pro drobnou klientelu. Navíc Fio, burzovní společnost hraje v České republice první housle také v on-line obchodování a je jedním z nejvýznamnějších akcionářů Burzy cenných papírů Praha.

Sdílet

Investování na akciových trzích přináší nadprůměrné zhodnocení prostředků ve srovnání s tradičními investičními instrumenty českých domácností, ke kterým patří především termínované vklady či investice do fondů peněžního či dluhopisového trhu. Je s ním však spojeno i riziko ztráty části vložených prostředků. Investovat s Fio, burzovní společností, a.s. znamená jistotu největšího obchodníka s cennými papíry se zaměřením na individuální investory v České republice.

Díky neustálému vývoji vlastní aplikace e-Broker se stala tato aplikace nejpoužívanější u nás. Je snadno ovladatelná pro začínající investory a přitom pokročilým obchodníkům dokáže nabídnout škálu profesionálních funkcí (www.e-Broker.cz).

Fio, burzovní společnost, a.s. nemá žádné minimum pro investovanou částku. Vzhledem k poplatkům, které se Fio snaží trvale držet na dolní hranici, je doporučováno klientům investovat do jednoho akciového titulu alespoň 30 tis. Kč, čímž se poplatky dostávají pod úroveň 1% z objemu transakce. Zároveň doporučuje rozložení investice do několika titulů v zájmu omezení rizika.

Komentované zpravodajství z kapitálových trhů a investiční doporučení pro různé časové horizonty jsou jednou z klíčových služeb pro klienty. Silnou konkurenční zbraní Fio je vysoce úspěšná statistika doporučení za několik posledních let, jasně prokazující jejich celkovou úspěšnost a také jasné zdůvodnění a zhodnocení každého z minulých doporučení (více viz http://www.fio.cz/…dajstvi.itml).

Fio, burzovní společnost, a.s. nabízí propracovaný komplex dodatečných služeb pro omezení rizikovosti investic svých klientů a maximalizaci dosaženého výnosu. Umožňuje snadné přelévání investic mezi domácími trhy a největšími burzami v USA a Evropě podle toho, kde jsou pro klienta právě nejvýhodnější investiční příležitosti (více viz http://www.e-broker.cz/…isejici.itml).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).