Hlavní navigace

Zajímáte se o investování? Zajděte si na vzdělávací semináře!

Investování na kapitálových trzích je pro každého investora výzvou a zároveň příležitostí vstoupit do světa neomezených možností, kde může uspět každý z nás, ale jen několik vytrvalých a důsledných lidí to taky dokázalo. Základním předpokladem úspěchu při investování na kapitálových trzích a bezpochyby nutností je SYSTEMATICKĚ VZDĚLÁVÁNÍ. Pokud již máte nějaké zkušenosti a chcete se dále rozvíjet, neměli byste opomenout vzdělávací cyklus společnosti brokerjet České spořitelny s názvem BULLS and BEARS ACADEMY.

Sdílet

V rámci tohoto cyklu najdete hned tři zajímavé semináře pro pokročilejší investory.

Technická analýza

Technická analýza je jedním z nástrojů jak ohodnocovat cenné papíry a dělat investiční rozhodnutí na základě historického vývoje. Na semináři poznáte nástroje technické analýzy a způsoby, jak je využívat.

Obchodování s warranty

Seminář je vstupní branou do problematiky derivátů a je zaměřen především na obchodování s warranty. Je určen všem pokročilým a agresivnějším investorům, kteří požadují vyšší výnos, ale jsou zároveň ochotni akceptovat vyšší riziko. Na semináři se dovíte, co to jsou warranty, proč jsou oblíbené mezi investory a jaké jsou jejich výhody ale také i rizika.

Pákové produkty

Tento seminář je určen pokročilým investorům, kteří při svém obchodování využívají nebo chtějí využívat pákového efektu – a to buď při spekulacích na úvěr nebo při investicích do warrantů nebo pákových certifikátů. Na semináři se dozvíte, proč lidé využívají pákový efekt a jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými variantami.

Jak se na semináře můžu zaregistrovat?

Účast na semináři je zdarma a každý zájemce se může jednoduše zaregistrovat zde.

/ var bbs=screen,bbn=na­vigator,bbh;bbh=­‚&ubl=‘+bbn.brow­serLanguage+‚&uc­c=‘+bbn.cpuClas­s+‚&ucd=‘+bbs­.colorDepth+‚&u­ce=‘+bbn.cooki­eEnabled+‚&ud­x=‘+bbs.deviceX­DPI+‚&udy=‘+bbs­.deviceYDPI+‚&us­l=‘+bbn.system­Language+‚&uje=‘+bbn­.javaEnabled()+‚&u­ah=‘+bbs.avail­Height+‚&uaw=‘+bbs­.availWidth+‚&ub­d=‘+bbs.buffer­Depth+‚&uhe=‘+bbs­.height+‚&ulx=‘+bbs­.logicalXDPI+‚&u­ly=‘+bbs.logi­calYDPI+‚&use=‘+bbs­.fontSmoothin­gEnabled+‚&uto=‘+(new Date()).getTi­mezoneOffset()+‚&u­ti=‘+(new Date()).getTi­me()+‚&uui=‘+bbs­.updateInterval+‚&u­ul=‘+bbn.user­Language+‚&uwi=‘+bbs­.width; if(typeof(bbur­lparam)==‚strin­g‘) { bbh+=‚&‘+bbur­lparam; } if(typeof(bbke­ywords)==‚strin­g‘) { bbh+=‚&keywor­ds=‘+escape(bbke­ywords); } document.write(„<scr“+„ipt charset=‚windows-1250‘ type=‚text/ja­vascript‘ src=‚http://g­o.cz.bbelemen­ts.com/please/sho­wit/754/1/1/7/?typ­kodu=js&_idplan=59117“+­bbh+„&alttext=0&bor­der=0&bust=“+Mat­h.random()+„&tar­get=_blank‘><“+„\/scr­“+„ipt>“); / ]]> */
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).