Hlavní navigace

Investovaní na kapitálových trzích pro každého

Dynamický rozvoj finančních trhů umožňuje prakticky neomezené možnosti pro investovaní soukromých finančních prostředků. Tradiční investice, jako příklad můžeme uvést akcie a bankovní depozita, jsou zastupované čím dál častěji přes jiné, novější finanční produkty nabízené odbornými investičními firmami. Investovaní do zlata, ropy nebo jiného finančního nástroje, se může stát alternativní formou zhodnocení kapitálu.

Sdílet

Růst kapitálových trhů, je ve velké míře podpořen současnými obchodními platformami, které umožňují realizovat transakce na mezinárodních valutových, komoditních, a akciových trzích ve zlomcích vteřin z jakéhokoliv místa na světě. Dříve takové možností měly jenom velké finanční instituce nebo movitější individuální investoři. Příznivců těchto trhů stále přibývá, a je mnoho důvodu proč si derivátový trh získává takovou popularitu. Jednou s nich je možnost použití finanční páky a druhá, ještě zajímavější, je realizace pokynů kompletně bez poplatků. Díky finanční páce je možné realizovat obchody ve větším objemu než reálný finanční vklad, a tím pádem docílit větší míru zhodnocení. Jinak řečeno, díky několikanásobným objemů, se kterými klient díky finanční páce obchoduje znamená, že i malý pohyb na ceně může znamenat zisky v desítkách procent.

Vynikající možností jak poznat prostředí finančních trhů je otevření si demo účtu u licencovaného obchodníka na českém trhu jako je například firma X-Trade Brokers Česká republika. Demo účet dá investorovi k dispozici reálné obchodní prostředí k otestování svých investičních strategií, bez nutnosti investovaní reálných peněz. Tato služba je zdarma pro všechny zájemce. Obchodní platforma nabízí možnost uzavírat obchodní transakce na měnových trzích, burzách a komoditních trzích pouze kliknutím myši. Veškeré tržní data lze v rámci aplikace sledovat zdarma a v případě potřeby mobilního přístupu je zde k dispozici obchodní platforma pro zařízení jako jsou například „chytré“ telefony. Vedení účtu a realizace pokynů je vždy zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).