Hlavní navigace

Investice do turistického ruchu se vyplatí jednotlivcům i firmám

Komerční sdělení
S rozvojem turistického ruchu především v letní sezoně se vlastníci společnosti Petlas CZ s.r.o. rozhodli investovat do flotily ekologických a účelných elektrokol.

Sdílet

Jízdní kola budou nakoupena z finančních zdrojů společnosti, ale i s využitím částek zájemců z řad jednotlivců i větších firem. Podíl na zisku z pronájmu elektrokol bude vyplácen v souladu s předem danými podmínkami. Spoluvlastnictví jízdních kol se zájemcům o podílnictví řeší formou prodeje dluhopisů.

Investice minimálně 25 tisíc s výhodným úrokem devět procent

Dluhopisy jsou cenné listiny, které fungují jako obchodovatelný dlužní úpis. Každému, kdo si dluhopis od společnosti Petlas CZ s.r.o. koupí, bude vyplácen výnos v pravidelných termínech. Všechny právní a finanční závazky společnosti jsou podrobně popsány na webových stránkách petlas.cz, z nichž vybíráme nejdůležitější informace. Zhodnocení a úrokový výnos z dluhopisů jsou stanoveny na výhodných devět procent. Dluhopis se vydává jako cenný papír na jméno v listinné podobě. Dluhopisy lze zakoupit za minimální částku 25 tisíc korun, maximální výše není omezena. Objednané dluhopisy lze uhradit vkladem, nebo převodem na účet u Fio banky. Vše je v souladu se zákonem o dluhopisech č. 190/2004 Sb.

Vyplácení úroků i splacení hodnoty dluhopisu v daných termínech

Úrokové výnosy se majitelům dluhopisu budou vyplácet průběžně dvakrát ročně v daných termínech převodem na bankovní účet. Splacení jmenovité hodnoty jednotlivého dluhopisu je datováno ke dni 14. listopadu 2019. Váháte-li, kam dnes vložit finance a jakou formou, vězte, že podpora turistického ruchu a nákup dluhopisů s výhodným zúročením je jednou ze šťastných voleb. Společnost Petlas CZ s.r.o. nyní nabízí mimořádnou příležitost koupě 500 kusů korporátních dluhopisů s nadprůměrným devítiprocentním zúročením.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).