Hlavní navigace

Hypotéky zdarma, výhodné úvěry – vše pod jednou střechou Wüstenrotu

Uvažujete-li o úvěru na bydlení, poraďte se raději s odborníky. Každý úvěrový případ totiž vyžaduje individuální přístup a při výběru vhodného úvěru hraje svou roli více faktorů. Není to jen potřebná výše úvěru a finanční možnosti žadatele, ale i účel použití úvěru, možnosti a formy zajištění úvěru, věk a čistý příjem klienta.

Sdílet

Obraťte se na odborníky Wüstenrotu Finanční poradce Wüstenrotu vám vybere úvěr přesně na míru podle vašich potřeb a možností. A propočte, zda je pro vás vhodnější úvěr od stavební spořitelny nebo hypotéka. To vše zdarma.

Do 30. června ušetříte až 25 000 korunPodáte-li žádost o hypotéku Wüstenrot do 30. června, ušetříte až 25 000 korun za její vyřízení. A protože hypoteční banka snížila minimální pětiletou úrokovou sazbu u klasické hypotéku na bydlení na 4,84 % ročně, ušetříte další tisíce korun. Uvažujete-li o hypotéce, musíte mít na zřeteli, že je to úvěr, který se vždy zajišťuje zástavním právem k nemovitosti. Možnosti jeho využití jsou tedy do určité míry omezené. Obecně platí, že hypotéku lze splácet dlouhou dobu, u Wüstenrotu až 30 let, což je především pro mladší lidi výhodou. Předností hypotéky Wüstenrot je volitelná doba fixace úrokové sazby od 1 roku do 10 let. Délku fixace úrokové sazby však nevolíme vždy jen s ohledem na výši úrokové sazby, ale i podle toho, zda neuvažujeme o dřívějším částečném nebo úplném splacení hypotéky. Po uplynutí fixace úrokové sazby lze hypotéku totiž bez sankcí částečně či zcela splatit.

Úvěr s garancí úrokové sazby jen 3,7 % ročně … S úvěrem od stavební spořitelny Wüstenrot můžete naopak získat až 600 000 korun bez zajištění zástavním právem. Klient Wüstenrotu má jistotu úrokových sazeb až do konce splácení úvěru a díky předem stanoveným měsíčním splátkám přesně ví, kolik bude jeho splátka činit ve fázi překlenovacího úvěru a následného úvěru ze stavebního spoření. Jedna varianta SUPERÚVĚRU je dokonce propočítána tak, že jeho splátka je po celou dobu konstantní. Výhodou úvěru od stavební spořitelny je i skutečnost, že splátka ve fázi překlenovacího úvěru obsahuje spoření. Kromě úroku z úspor jsou tyto vklady na spoření navíc zhodnocovány státní podporou ve výši až 3000 korun ročně. Úvěr pod stavební spořitelny Wüstenrot umožňuje navíc značnou variabilitu splácení. Dobu trvání překlenovacího úvěru lze zkrátit mimořádnými či vyššími splátkami na spoření. Následný úvěr ze stavebního spoření pak můžete platit bez jakýchkoliv sankcí i jednorázově.

Odborníci Wüstenrotu doporučují kombinace U stavby rodinného domku je velmi vhodným řešením kombinace úvěrů. Na první fázi financování – koupi pozemku nebo vybudování inženýrských sítí – je vhodné využít úvěr bez zajištění nemovitostí od stavební spořitelny a v další fázi pak hypotéku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).