Hlavní navigace

Hypotéka Wüstenrot jen za 3,99 % ročně

Úrokové sazby hypotečních úvěrů v poslední době opět výrazně klesly. Hypoteční banka Wüstenrot nabízí hypotéku na bydlení s úrokovou sazbou jen 3,99 % p.a. a další výhodné podmínky.

Sdílet

Příznivá je i současná situace na trhu nemovitostí. Pokles cen starších nemovitostí, který začal v loňském roce, pokračuje i letos. Z důvodu nižší poptávky stagnují také ceny nových bytů a developeři navíc nabízejí zajímavé slevy a bonusy. Pro investice do nemovitosti tak nastala velmi vhodná doba.

S hypotékou Wüstenrot ušetříte tisíce korun

Wüstenrot hypoteční banka snížila všechny úrokové sazby hypoték na bydlení, jednoletou do 85 % hodnoty zajištění až na 3,99 % p.a. 

Pokles úrokových sazeb znamenal podstatné snížení měsíčních splátek a tím i celkových nákladů spojených se splácením úvěru. Ve srovnání s březnem zaplatíte za průměrnou hypotéku ve výši 1,5 milionu korun do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti se splatností 20 let a pětiletou úrokovou sazbou za pět let o 34 320 korun méně. 

Výhody hypotéky Wüstenrot

Kromě širokého výběru doby fixace úrokové sazby a možnosti splácet hypotéku až 30 let, vám Wüstenrot nabízí jistotu garantované úrokové sazby uvedené v přehledu úrokových sazeb. Výsledná sazba, za kterou vám Wüstenrot hypoteční úvěr poskytne, tak může být jen nižší. A pro bonitní klienty jsou tu ještě lepší EXTRA úrokové sazby. 

Úrokovou sazbu máte zaručenou i do budoucna. Wüstenrot se totiž již při uzavření úvěrové smlouvy zavazuje, že po uplynutí fixace vám nabídne garantovanou sazbu aktuálně platnou pro nové klienty.

Wüstenrot vám umožňuje kdykoliv splatit část úvěru nad 70 % zástavní hodnoty nemovitosti, a to bez sankčních poplatků za předčasné splacení. U Wüstenrotu neplatíte žádné poplatky za čerpání úvěru ani za rezervaci úvěrových zdrojů a nemusíte si zřizovat běžný účet nebo sjednávat jiný produkt.

Hypotéky zdarma

Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení do 85 % LTV s pětiletou úrokovou sazbou vám banka vyřídí zdarma, na poplatku ušetříte až 25 000 korun.

Podrobnosti na wustenrot.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).