Hlavní navigace

Druhé kolo investiční soutěže s reálnými penězi je tady

Po zahřívacím prvním kole, které probíhalo na demo účtech, jde do tuhého. 28 nejlepších obchodníků dostalo od společnosti BOSSA 10 000 Kč a své dovednosti teď mezi sebou změří na ostro! Tedy na reálných účtech.

Sdílet

Nejlepší na tom všem je, že druhého kola, které odstartuje 4. listopadu 2012 (ve 23:00, tedy se začátkem týdenní obchodní seance) se můžete účastnit i VY! A to i tehdy, pokud jste do něj přímo nepostoupili! Zapojit se můžete velmi jednoduše, a to tím, že si otevřete reálný soutěžní účet a poté vložíte 10 000 Kč (ne více, ne méně). 

Do druhého kola se můžete registrovat již od 22. října.

DEMO versus REAL

Investičních soutěží na “demo“ neboli fiktivních účtech se v České republice konalo již mnoho. To, že čeští začínající i pokročilejší investoři o ně mají stále nesmírný zájem, se potvrdilo i tentokrát, když se i tato soutěž potkala s neočekávaně obrovským zájmem účastníků. 

Navíc hodně soutěžících svým obchodováním dokázalo, že investování pro ně už není žádná neznámá, když se jim za jeden týden podařilo jejich účty zhodnotit v řádech 100, 200, 300 až 400 procent. Proto bude velmi zajímavé sledovat, jak se s trhy poperou v reálu. Tam už půjde o reálné zisky a ztráty. Průběžné výsledky obchodníků budete moci také sledovat na následující webové adrese: soutěž.bossa.cz/results

Podaří se traderům i v reálu dosáhnout stejného týdenní zhodnocení účtu v řádu stovek procent? 

Troufáme si říct, že ne. Právě při obchodování s reálnými penězi by měli být lidi opatrnější a dodržovat alespoň základy Money managementu. Obezřetnější budou určitě nejen ti, kteří budou zhodnocovat vlastních 10 000 Kč ale i ti, kteří do 2. kola vstoupí s 10 000 Kč od Bossy. Vždyť jakýkoliv kladný zůstatek na obchodním účtu po soutěži je jejich. A to si už pak každý pořádně promyslí, jakou investiční strategií nakonec zvolí.

Ještě si nejste jistí, jestli se soutěže účastnit?

Aby byla soutěž přístupná skutečně všem, připravila pro Vás společnost BOSSA několik vzdělávacích akcí v podobě seminářů a webinářů. Ty vás provedou nejen základy obchodování, ale také vás připraví na investování v samotné soutěži. Více informací naleznete na: http://bossa.cz/cs/vzdelavani. V průběhu celé soutěže Vám také budou k dispozici zkušení obchodníci, kteří Vám budou ochotni vždy poradit.

Patříte mezi ty, kteří již delší dobu obchodují na demo účtu a vyčkávají na ten správný okamžik, k otevření reálného účtu?

Navíc tato soutěž je jedinečnou příležitostí pro ty, kteří dosud vyčkávali na ten správný okamžik pro otevření reálného účtu. Jestli patříte i Vy mezi ty, kteří pořád váhají, jestli už mají dostatek zkušeností k tomu, aby udělali ten významný krok a přešli z obchodování na demo účtu na účet reálný, pak tato soutěž je určena přesně pro Vás. K založení soutěžního (reálného) účtu potřebujete jenom 10 000 Kč. Kromě toho, že si ověříte, jestli jste už na reálný účet dozráli nebo ne, hrajete o skvělé ceny!

Co všechno se dá v soutěži vyhrát? Proč soutěžit? 

Hlavní cenou je sportovní hybridní vůz od společnosti Honda – HONDA CRZ, který získá nejlepší investor z druhého kola. Druhé a třetí místo druhého kola odměníme reálnými penězi na investiční účty, a to druhé místo 100 000 Kč a třetí místo 50 000 Kč. Ceny máme i pro nejlepší týdenní investory, kteří od nás dostanou notebooky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).