Hlavní navigace

Dopravní nehoda mi obrátila život vzhůru nohama, pomohla pojistka

Srazilo mě auto. Ochrnul jsem a skončil na vozíku. Bez FLEXI životní pojistky bych přišel o dům. Noví klienti teď navíc za zranění při dopravní nehodě dostanou dvakrát víc.

Sdílet

Jel jsem na výlet, máme v okolí pěkné cyklostezky. Na jednom úseku se ale přejíždí silnice. Je tu rovinka a auta 90 km/h nedodržují. Neodhadl jsem rychlost přijíždějícího auta a to mě bez milosti poslalo k zemi. Skončil jsem v kómatu s podezřením na kompletní ochrnutí. V nově postaveném domě s nemalou hypotékou na mě čekala těhotná přítelkyně. Měli jsme se brát a radovat se z prcka. Ve vteřině bylo všechno jinak.

To, čím si během pěti měsíců boje se smrtí prošla moje rodina i nejbližší přátelé, se ani nedá popsat. Zápasil jsem s proleženinami, horečkami, transplantovali mi ledvinu. Strávil jsem pět měsíců v nemocnici a další půl rok po rehabilitacích. Každodenní návštěvy, probdělé noci, čekání na nejhorší… Lékaři na mě nesázeli.

Ale já se probral a můj stav se začal lepšit. Učil jsem se mluvit, mozek to zapomněl. Bohužel, na nohy se už nikdy sám nepostavím. Jsem v plném invalidním důchodu. Ale žiju. A mé holky mě vrátily do života.

Pomáhají mi rehabilitace, cvičební pomůcky, léky. Bez zdravotní matrace a uzpůsobeného bydlení by to nešlo. Potřebnou péči i splátky hypotéky si mohu dovolit jen díky uzavřené životní pojistce

FLEXI mi vyplatili peníze za pojištění invalidity, za velmi vážná onemocnění a za trvalé následky úrazu. Za invaliditu a vážné onemocnění jsem dostal po 200 000 Kč, trvalé následky jsem měl pojištěné na 1 000 000 Kč. Dohromady jsem od pojišťovny dostal 2 500 000 Kč (u trvalých následků dostáváte víc podle rozsahu poškození, já dostal 70 % z trojnásobku pojistné částky).

Teď mají skvělou akci pro nové klienty a klienty, kterým číslo smlouvy začíná číslem 5: Když si od 1. 5. 2014 do 30. 6. 2014 sjednáte FLEXI životní pojištění a v budoucnu se zraníte při dopravní nehodě, zdvojnásobí vám pojistné plnění přesně u rizik, za která jsem peníze dostal já. Za každé riziko dostanete až o 1 milion Kč víc. Můžete sedět za volantem, být spolujezdec, nebo jet na kole nebo na motorce, jít pěšky… 

Kdybych využil takové akce, dostal bych za svá zranění při autonehodě o 1,4 mil. Kč více. Užil jsem si své, a tak vím, že právě pro tyhle vážné situace má pojistka smysl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).