Hlavní navigace

Dobré nyní ještě lepší. Řada poplatků se snižuje nebo rovnou ruší

Komerční sdělení
Fio banka se rozhodla ke zlevnění ceníku. Nabízí například Europlatby zdarma nebo bezplatný výběr v zahraničí.

Sdílet

Česká Fio banka u jedné z nejlevnějších standardních Europlateb na trhu za pouhých 20 Kč, zrušila nově poplatek zcela, a tak jsou všechny příchozí mezinárodní platby v EUR a všechny odchozí standardní Europlatby zdarma.

Významná změna proběhla na poli výběru z bankomatu. Fio banka nově nabídne klientům výběr z bankomatu v zahraničí každý měsíc zdarma. Zároveň zcela ruší přirážku 0,5 % z vybírané částky a ponechává tak pouze pevný poplatek 80 Kč. Náklady spojené s výběry z bankomatu v zahraničí jsou tak nyní levnější a transparentnější, což zvlášť s blížícím se časem dovolených u moře, lidé jistě ocení. Samozřejmostí jinak zůstává 10 výběrům z našich bankomatů měsíčně zdarma a až 5 výběrů z cizích bankomatů, dle bonusového schématu, kdy klient výběr z cizího bankomatu získá za každé 4 000 Kč zaplacené danou kartou. Potřebuje-li však klient provést výběrů z cizích bankomatů více, pravděpodobně uvítá snížení poplatku z 30 Kč na 25 Kč.

Klienti budou mít dále zcela zdarma změnu PINu v Internetbankingu nebo v bankomatu. Stejně tak nebudou platit děti a mladiství do 15 let za zaslání PINu poštou. Snižování poplatků se promítlo i do prioritní platby, která dorazí na účet příjemce v jiné bance ještě týž den. Poplatek se snížil na 29 Kč. Poslední úpravou je snížení cen SMS hlásičů na pouhou 1 Kč.

„Naše klienty se snažíme nezatěžovat zbytečnými poplatky, proto jsme přistoupili k úpravě ceníku a zlevnění služeb. Věříme, že snížení nebo rovnou zrušení poplatků klienti ocení a budou u nás ještě spokojenější“ dodává Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).