Hlavní navigace

Do konce roku s efektivním výnosem až 7,1 % ročně

Stavební spoření je osvědčená jistota. Své úspory a důvěru do něj vložily již miliony českých občanů. Se stavebním spořením mají povětšině jen ty nejlepší zkušenosti, jinak by nespořili podruhé a někteří dokonce již potřetí. Zaručený výnos, státní podpora, pojištění vkladů, možnost získat úvěr na financování bydlení, ale i použít úspory podle vlastních potřeb, to jsou hlavní a nejdůležitější důvody vysoké obliby stavebního spoření v České republice.

Sdílet

Wüstenrotu se vaše vklady zhodnotí více

Chcete vědět, jak a ve které stavební spořitelně se v současné době nejvíce zhodnotí vaše vklady? Jednoduše v té, která vám nabízí nejvyšší úročení vašich úspor. A to je nyní stavební spořitelna Wüstenrot. U příležitosti 15. výročí úspěšné činnosti má pro vás kromě nejvyšší zaručené úrokové sazby 2,1 % p.a. i výroční úrokový bonus. Klientům, kteří uzavřou smlouvu do konce roku, připíše ke dni vyplacení úspor 20, 30 resp. 40 % z celkové částky úroků, a to odstupňovaně podle délky spoření. Podmínkou přiznání úrokového bonusu je, že po přidělení cílové částky neuplatníte nárok na úvěr ze stavebního spoření. Přepočítáme-li úrokový bonus na roční úrokovou sazbu, dosáhnete při šestiletém spoření na roční úrokovu sazbu 2,5 %, po sedmi letech na 2,7 % a při osmiletém spoření se vaše úspory zhodnotí 2,9 % p.a. Díky státní podpoře se průměrný roční výnos zvyší až na 7,1 % ročně. Spoření s takovýmto výnosem představuje finanční jistotu a nemělo by chybět v portfoliu žádné rodiny ani jednotlivce. Při výběru stavební spořitelny berte v úvahu také výši základních poplatků spojených s vedením účtu. Ty vám totiž čistý výnos snižují. A právě u stavební spořitelny Wüstenrot se vám tento výnos díky nejnižšímu poplatku za vedení účtu sníží nejméně.

Pro děti do 18 let navíc zdarma

S ohledem na minimální dobu spoření – 6 let – je stavební spoření ideální pro děti a mladé. Pro ty má Wüstenrot navíc uzavření smlouvy o stavebním spoření zdarma, což představuje úsporu 1500 korun.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).