Hlavní navigace

Dá se pod jednou střechou najít vše pro pohodový domov?

Řekli byste, že si na jednom místě, v jeden okamžik a navíc fakticky u vašeho blízkého známého můžete vybrat z více finančních produktů dle vašich záměrů, možností a potřeb?

Sdílet

Právě s takovou nabídkou a službami můžete počítat u Českomoravské stavební spořitelny.

Z JAKÝCH PRODUKTŮ A ŘEŠENÍ SI MŮŽETE VYBRAT?

Pro modernizaci a pořízení bydlení využijete překlenovací úvěry a úvěry ze stavebního spoření. Pro případ mezní situace, jakou je úmrtí živitele, zabezpečí sjednané rizikové životní pojištění uhrazení nesplacené části úvěru. Obdobně můžete takové pojištění využít i pro dospoření stavebního spoření do sjednané výše. Pro realizaci záměrů v bydlení nad rámec podmínek daných zákonem o stavebním spoření je vhodným řešením Hypotéka od Lišky. Pro bezpečné uložení úspor můžete využít zajištěné fondy. Pro zabezpečení na stáří je tu finanční program Liška plus, kombinace výhod stavebního spoření a penzijního připojištění. Pro další záměry spojené s bydlením nebo jiné rodinné potřeby je vám k dispozici Spotřebitelský úvěr od Lišky. Pro zhodnocování úspor s operativním přístupem k uloženým penězům využijete Červené konto od Lišky, tzn. výhodný spořicí účet.

A JAKOU NOVINKU NYNÍ NAJDETE V NABÍDCE FINANČNÍCH PORADCŮ ČMSS?

První konto ocení rodiče s dětmi včetně mladých lidí do 18 let. Jedná se o účet s výhodnou vyhlašovanou úrokovou sazbou 1,75 % p. a., která je platná pro celý zůstatek účtu. Zřízení, vedení, zasílání výpisů i veškeré vklady jsou zdarma. Peníze je možné v případě nenadálých situací kdykoliv vybrat, První konto je bez výpovědní lhůty. Od desátého roku života klienta může být konto převedeno na Osobní účet; v osmnácti letech dojde k převodu automaticky a klientovi zůstává shodné číslo účtu.

Osobní účet je moderní běžný účet s jednoduchou obsluhou. Je určen fyzickým osobám ve věku od 10 let. Minimální počáteční vklad je 200 Kč. Možnost obsluhy účtu na každé poště v ČR nebo pobočce Poštovní spořitelny (celkem 3400 míst), či pohodlně pomocí elektronického bankovnictví, včetně možnosti finančního bonusu za aktivní elektronické transakce. 

Osobní účet nabízí zdarma tuzemské příchozí platby, vydání mezinárodní platební karty majiteli účtu, zřízení a vedení služeb elektronického bankovnictví, včetně elektronického výpisu, převod prostředků na dva předem vybrané produkty ČMSS, využití služby Cashback k výběru hotovosti až do výše 1500 Kč přímo na pokladnách vybraných obchodních řetězců, a to při nákupu nad 300 Kč.

Bližší informace o aktuální produktové nabídce vám podají finanční poradci ČMSS a najdete je též na www.cmss.cz.

.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).