Hlavní navigace

Stavební spoření s Liškou: základ pro úvěr s nízkou úrokovou sazbou

Chystáte se financovat vlastní bydlení či jeho modernizaci a současně hledáte výhodné a hlavně jisté zhodnocení úspor? Nejlepší volbou je vkládat peníze do stavebního spoření.

Sdílet

Nabízí čistý úrokový výnos až 6,94 % ročně a navíc si již v okamžiku podpisu garantujete do budoucna stálou úrokovou sazbu úvěru ze stavebního spoření. Nyní navíc můžete získat prémii.

V rámci finančního programu Liška plus můžete navíc v období od 1. října do 31. prosince 2007 získat prémii až 1500 Kč. Liška plus spojuje výhody stavebního spoření a penzijního připojištění.

Stavební spoření je bezpečné a nabízí jistotu do budoucna

Vklady jsou ze zákona pojištěny a navíc chráněny před dopadem inflace osvobozením výnosů od daní. Mnozí navíc ocení to, že si spořením postupně vytvoří nárok na výhodný úvěr ze stavebního spoření. Je k dispozici se stálým ročním úrokem již od 3,7 %. Zkrátka nepřijdou ani ti, kdo potřebují získat finanční prostředky na bytové potřeby ihned. Mohou totiž využít výhodné překlenovací úvěry. Například překlenovací úvěr Kredit Standard s neměnnou roční úrokovou sazbou 3,5 % je možné mít prakticky současně s uzavřením smlouvy o stavebním spoření.

Úvěr a překlenovací úvěr jsou určeny k financování bydlení a jejich výhodou je, že na rozdíl od hypoték nabízí stálé úrokové sazby po celou dobu trvání překlenovacího úvěru i úvěru.

Bližší informace získáte u 2500 finančních poradců ČMSS, v obchodní síti ČSOB, na všech poštách nebo na adrese: Českomoravská stavební spořitelna, a.s., Vinohradská 3218/169, P. O. Box 117, 100 17 Praha 10, tel.: 225 225 225 – informace o spoření, tel.: 225 226 226 – informace o úvěrech, internet: http://www.cmss.cz, e-mail: info@cmss.cz.

Další podrobnosti naleznete na následující stránce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).