Hlavní navigace

Chcete při žádosti o hypotéku ututlat příjmy?

Komerční sdělení
Máte zaměstnání, chcete si půjčit peníze, ručit nemovitostí, ale myslíte si, že na splátky svým výdělkem nedosáhnete? Určitě s tím něco uděláme.

Sdílet

Jestliže se zajímáte o půjčky a úvěry, jistě zjišťujete různé informace. Nemáte dostatečně vysoký příjem, a tak byste si představovali hypotéku bez dokládání příjmů? Někde jste na tyto názvy narazili, ale přesto nevíte, jak je to přesně s jejich pravidly? Ano, sjednat takovýto úvěr, jako je americká hypotéka bez dokládání příjmů, je možné. Ovšem pozor, název je trochu matoucí a zavádějící. Typy úvěrů, u kterých jste nemuseli dokládat své příjmy jsou už dávno pryč. V dnešní době není nikde možné, abyste nedokládali, jaký máte výdělek, či jiné zisky. Zkrátka a dobře vždy musíte prokázat, že můžete nějakým způsobem úvěr splácet. Jedině tak vám může být poskytnuta půjčka. Nikdo si rozhodně nepřeje, aby se zbytečně dostávali do dluhových pastí, proto musí být zřejmé, kolik můžete splácet a podle toho se vám může výše úvěru nastavit, stejně tak i splátky. Ze zákona je daná tato povinnost: poskytovatel úvěru si musí ověřit, zdali jste schopni splácet. V případě banky je to jasně dané. Tam vás vepíší do tabulky, a buďto projdete nebo nikoliv a rozloučí se s vámi. V naší společnosti žádného klienta neodmítáme a snažíme se pomoci všem bez rozdílu. Proto jsme schopni a ochotni pomoci také lidem, kteří mají exekuce, dluhy nebo jiné finanční problémy. Stejně tak jako můžeme přimhouřit oko nad záznamem v registru a úvěr vám poskytnout za stále výhodných podmínek.

Příjem prokázat musíte, váš ale být nemusí

Musím jej vždy dokazovat? Ano, musíte. Ovšem pokud zrovna nemáte stabilní zaměstnání, nemusíte si zoufat. Příjem znamená také jiný druh, než je výdělek někde v zaměstnání. Může se jednat o rozhodnutí soudu, o uznání dávky, o zisky z pronájmů a existují určitě i další způsoby. Pokud však i přesto nemáte peníze, zrovna nepracujete a nemáte žádné zisky, pak se můžete obrátit na své rodinné příslušníky, kolegy, kamarády a známé, zdali by s vámi nevstoupili do smlouvy a neposkytli jako záruku svůj příjem. Doložení už následně není složité.

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).