Hlavní navigace

Chcete investovat bezpečně, se zajímavým výnosem a osobním přístupem?

RONDA INVEST nabízí možnost investovat do zajištěných úvěrů s výnosem až 5,2% p.a. a individuálním přístupem.
27. 3. 2019

Sdílet

V poslední době se objevuje stále více možností k investování do úvěrů či půjček, které jsou poskytovány buď fyzickým osobám (P2P – peer to peer) anebo firmám (P2B – peer to business, respektive B2B – business to business). Myšlenka, která stojí za těmito platformami, je vždy stejná – propojit na jednom místě subjekty, které si chtějí půjčit na realizaci svých projektů se subjekty, které hledají atraktivní zhodnocení svých peněz.  K nejznámějším a nejúspěšnějším P2P platformám u nás patří Zonky, která svým raketovým růstem potvrzuje zájem Čechů o tento typ investování. 

Výjimkou mezi společnostmi, které nabízí investice do úvěrů, je společnost RONDA INVEST. Na rozdíl od jiných obdobných projektů se totiž jedná o investici s nižším rizikem, a to hned z několika důvodů. Tím hlavním je skutečnost, že všechny nabízené úvěry jsou zajištěny bonitními nemovitostmi v Praze, středních Čechách nebo krajských městech s tím, že úvěry jsou poskytovány maximálně do 70 % hodnoty nemovitosti. Je tak vytvořen polštář pro případné cenové výkyvy na trhu nemovitostí. Všechny úvěry nabízené k investicím mají navíc ověřenou platební morálku a jsou zajištěny ručitelským prohlášením či spoludlužnictvím fyzické osoby, která je vlastníkem úvěrované firmy. Riziko můžete dále eliminovat tím, že investujete do více úvěrů a vytvoříte si tak vlastní portfolio.

Dalším společným jmenovatelem platforem nabízejících investice do úvěrů je, že investování probíhá téměř výhradně on-line. I zde se však společnost RONDA INVEST odlišuje. „Zastáváme názor, že investice do úvěrů jsou komplexním produktem, jehož prezentace vyžaduje osobní přístup. Chceme našim klientům produkt dostatečně vysvětlit, představit jeho výhody a případně poradit při sestavení portfolia. Proto každého, koho myšlenka investování do úvěrů zaujala, rádi přivítáme na nezávazné osobní schůzce, abychom mu ukázali, že investování do zajištěných úvěrů je nejenom inovativní, ale i bezpečné. V neposlední řadě je naším cílem klientům naslouchat a budovat s nimi dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře,“ říká Marek Košecký, ředitel RONDA INVEST a.s.

A do jakých úvěrů je možné investovat?

Zainvestovat můžete například do úvěru poskytnutého české společnosti, který je zajištěn dvěma bytovými jednotkami v Praze na Vinohradech. Prostředky z úvěru byly použity mj. na rekonstrukci prostor, v nichž klient provozuje franšízu mezinárodního řetězce rychlého občerstvení. Úvěr je splácen z příjmů plynoucích z krátkodobých pronájmů zastavených bytových jednotek a také z příjmů provozovny rychlého občerstvení. Poměr mezi výší jistiny úvěru a hodnotou zajištění je 66,5 %. Úvěr byl poskytnut v červnu 2018 ze zdrojů RONDA INVEST a všech dosavadních devět splátek bylo klientem řádně a včas uhrazeno.

Vybírat můžete z celé řady dalších zajištěných úvěrů s prověřenou platební morálkou, s výběrem vám rádi pomohou specialisté RONDY INVEST.

Pro více informací neváhejte navštívit stránky www.rondainvest.cz, napište e-mail na: info@rondainvest.cz, zavolejte na klientskou linku: 296 187 888, nebo se stavte osobně v čase 9:00 – 16:00 na adrese: Na Poříčí 1047/26, Palác Archa – vchod C, 110 00 Praha 1 – Nové Město.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).