Hlavní navigace

Cetelem vydal již milion kreditních karet

Cetelem vydal na konci února již miliontou kreditní kartu a potvrdil tak svou pozici největšího vydavatele kreditních karet v ČR. Na oslavu této významné události připravil pro své klienty na 10. 3. 2008 „Den bez poplatků“ a navíc pro nové karty zažádané online bonus ve formě 0% úroku až na 3 měsíce.

Sdílet

Cetelem je podle mezinárodní studie World Card Intelligence společnosti Lafferty největším vydavatelem kreditních karet v ČR. Na oslavu vydání milionté kreditní karty připravil Cetelem pro všechny své klienty „Den bez poplatků“, který proběhne v pondělí 10.3.2008. Tento den budou mít klienti veškeré výběry z bankomatů v ČR i v zahraničí zdarma.

Vlajkovou lodí Cetelemu jsou kreditní karty Aura PLUS, které si klienti oblíbili zejména díky širokým možnostem použití a spoustě výhod. Pro klienty představují jednoduchý způsob, jak okamžitě získat peněžní prostředky ve chvíli, kdy je právě potřebují. Se svou kartou Aura PLUS mohou vybírat hotovost z bankomatů, nebo s ní jednoduše a rychle zaplatit za vybrané zboží v obchodech. Potřebné peníze si také mohou nechat zaslat na svůj běžný účet nebo šekovou poukázkou na adresu bydliště.

Další výhodou je až 50denní bezúročné období na bezhotovostní nákupy – pokud klienti zaplatí celou dlužnou částku k příslušnému datu, neplatí z těchto nákupů vůbec žádné úroky. Karta Aura PLUS navíc umožňuje získat za zvýhodněných podmínek a bez zbytečného papírování malou půjčku nebo úvěr na zboží přímo v obchodech. O stavu svého úvěrového účtu a provedených transakcích si klienti snadno udržují přehled, a to 24 hodin denně. Mají k dispozici bezplatného hlasového průvodce, SMS zprávy a Klientskou zónu na www.aurakarta.cz, kde zjistí po přihlášení informaci o aktuálním zůstatku, mohou zde zažádat o zaslání peněz na běžný účet, nechat si vystavit Virtuální kartu pro bezpečné platby na internetu nebo aktualizovat své osobní údaje. Další výhodou je možnost využívání zajímavých slev a výhod u obchodních partnerů v rámci Klubu Aura.

Kreditní kartu Aura PLUS můžete zdarma získat i Vy! Vyplňte žádost o kartu na www.aurakarta.cz a získejte k uvedeným výhodám další bonus v podobě 0% úročení na první 3 měsíce.

Další informace o kreditní kartě Aura PLUS včetně formuláře pro vyplnění žádosti naleznete zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).