Hlavní navigace

Cestuje vaše firma s easyJet?

Co potřebuje cestující, který letí za účelem businessu? Většinou se chce především co nejrychleji a nejlevněji přepravit z místa A do místa B. Pro společnosti představují výdaje na obchodní cesty významnou položku, a proto se stále více poohlížejí po lákavých cenových nabídkách nízkonákladových leteckých přepravců. Současným trendem businessmenů je utratit méně za letenku a raději věnovat více prostředků přímo na obchod a setkání s pracovními partnery v cílové destinaci. Navíc, utratí-li za cestu méně, mohou létat za svými obchodními partnery častěji a lépe tak udržovat vzájemné vztahy.

Sdílet

Proto stále více obchodních cestujících využívá služeb easyJet, přední nízkonákladové letecké společnosti v Evropě, protože s easyJet je pracovní cesta nejen bezpečná, ale taky jednodušší, rychlejší, levnější a bez zbytečných zmatků. Několik důvodů, proč obchodní cestující létají s easyJet:


• Nabízí často až o 50% nižší cenu letenky než u klasických aerolinií
• Rezervace online (nepřetržitě: 24h denně, 365 dní v roce) na www.easyJet.com
• easyJet létá na hlavní letiště blízko center měst
• častá frekvence letů
• Možnost přístupu k již provedené rezervaci online. Možnost online změny termínu letu i pasažéra až do max. 2 hod před odletem
• Žádné “fyzické” letenky – stačí předložit pas nebo OP
• Internetové odbavení – pokud cestujete pouze s příručními zavazadly, jednoduše si vytisknete palubní vstupenku z pohodlí svého domova nebo kanceláře, a tak se vyhnete čekání ve frontách na odbavení na letišti. Od 1. února 2007 je tato služba k dispozici už i v Praze!
• Možnost letět dřívějším letem (žádný poplatek za změnu), pokud skončí obchodní cesta dříve, než bylo plánováno
• Služba Přednostní nástup na palubu – za poplatek od 105 do 315 Kč (odvíjí se od délky letu a příslušného letiště) můžete být mezi prvními dvaceti cestujícími, kteří si mohou vybrat místo v letadle, kde chtějí sedět.
• easyJet je jednou z leteckých společností s nejnižším zpožděním letů
• Flexibilní balíček doplňkových služeb za výhodnější ceny, například cestovní pojištění, pronájem auta či dlouhodobé parkování na některých letištích
• 92% cestujících by doporučilo easyJet
• easyJet je dopravcem šetrným k životnímu prostředí, který produkuje až o 27% leteckých emisí méně než klasické aerolinie

Chystáte se na obchodní výstavu nebo veletrh?

V blížících se měsících proběhne několik velmi zajímavých obchodních veletrhů a výstav – vyberte si z našeho menu:

ELEKTROTECHNIK 2007 – Veletrh elektroniky a elektronického inženýrství :
29. srpna – 1. září 2007
www.westfalen­hallen.de/english/1911­.php

Jedná se o důležitý regionální veletrh elektroniky a elektronického inženýrství v Německu, který se koná pravidelně každé 2 roky v Dortmundu. Specialisté z oboru se setkávají, aby společně konzultovali nejnovější trendy v těchto oblastech: průmyslová elektronika, měřící, testovací a kontrolní technika, kontrolní technika průmyslových procesů, automatické systémy technického osvětlení, nářadí a stroje jako vybavení dílen, informační a komunikační technologie. Jako bonusem každého ročníku veletrhu můžete očekávat různé praktické semináře, prezentace a demonstrace vystavovaných produktů. Obvykle se tohoto veletrhu účastní na 450 vystavovatelů a více než 30 000 návštěvníků.

easyJet nabízí denní přímé letecké spojení Praha-Dortmund za cenu letenky od 769Kč (včetně všech tax a poplatků).

EYEFORTRAVEL 2007 – Evropský veletrh cestovního ruchu
23. – 24. června 2007, Business Design Centre, London
www.eyefortra­vel.com

Tento veletrh cestovního ruchu má již desetiletou tradici a letos bude ještě větší a vice informativnější než obvykle. Hlavními tématy letošního ročníku budou: online marketing, CRM, revenue management a distribuční technologie.
Současně budou probíhat čtyři vedlejší konference:
- CRM in Travel Europe 2007 (Jak si vybudovat značku a udržet zákazníky pomocí optimální CRM strategie),
- Enterprise Data Management for the Airline Industry (Žízení dat v podnicích v odvětví leteckého průmyslu) : 22. – 23. června 2007
- Affiliate Marketing for the Travel Industry (Jak účinně využít obchodních partnerství ke snížení nákladů spojených s online marketingem a zvýšení prodeje),
- Research@Eyefor­Travel.

easyJet nabízí přímé letecké spojení z Prahy do Londýna Gatwick a Stansted za cenu letenky od 1409Kč (včetně všech tax a poplatků).

Professional Beauty Autumn
2. – 3. září 2007, Olympia, Londýn
www.professio­nalbeauty.co.uk

Přední událost na trhu zdraví, krásy a kosmetických produktů, která se koná pravidelně na podzim a kde se představí více než 175 anglických i zahraničních dodavatelů s nejnovějšími výrobky a inovacemi. Pokud pracujete právě v tomto odvětví, pak na tomto veletrhu určitě nesmíte chybět!

IJL 2007 – International Jewellery London Exhibition
2. – 5. září 2007, Earls Court, Londýn
www.jewellery­london.com

Skvělá příležitost pro všechny obchodníky v oboru klenotnictví a šperků – kde jinde můžete navázat nvé obchodní kontakty a dozvědět se o nejaktuálnějších novinkách v odvětví, trendech a výrobcích, a to z řad těch největších odborníků, kteří přislíbili na veletrhu IJL 2007 svou účast. Poradí vám, jak přilákat nové zákazníky a zůstat vždy o krok před konkurencí. Můžete se těšit na vybrané kolekce šperků, ale také vzácných kamenů, hodinek, obalových materiálů, které budou prezentovány předními britskými i zahraničními výrobci a dodavateli.

The PLASA SHOW – Profesionální obchodní show osvětlovací a zvukové techniky
9. – 12. září 2007, Earls Court, Londýn
www.plasashow.com

Mezinárodní událost pro všechny odborníky z oblasti zábavního průmyslu, eventového organizování, korporátního, stavitelského a instalačního průmyslu z celého světa. Na show budou prezentovány jak informace, tak nové nápady a jeho součástí bude rovněž fórum, kde jednotliví účastníci mohou mezi sebou konzultovat svoje návrhy a uzavírat reálné obchody.

GREEN LIVING – Exhibice s tématem trvale udržitelného rozvoje
14. – 16. září 2007, Olympia, Londýn
www.thegreenli­vingshow.co.uk

Jedná se o velmi interaktivní exhibici s cílem zábavnou formou seznámit a vzdělat její návštěvníky o současných problémech životního prostředí a trvale udržitelného rozvoje. Součástí budou skupinové diskuze, praktické demonstrace (například vaření), módní přehlídka, přehlídka “zelených” nápadů pro váš domov a zahradu a “zelený” koutek pro děti.

100%Detail – Výstava invativních stavebních řešení
20. – 23. září 2007, Earls Court, Londýn
www.100percen­tdetail.co.uk

Na této výstavě se sejde na 150 vystavovatelů, kteří budou prezentovat svoje inovativní produkty a materiály v oblasti stavebnictví. Všichni vystavovatelé byli vybráni speciální komisí, aby byla zaručena vysoká kvalita uvedených produktů a celé výstavy.

Současně bude probíhat také výstava 100% Design London, kde můžete načerpat nové nápady pro řešení exteriérů i interiérů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).