Hlavní navigace

C.S. CARGO bude mít nového finančního ředitele

Praha 14. května 2007 - Ředitel oddělení Corporate Finance UniCredit MIB Filip Otruba bude jmenován členem představenstva největší logistické společností na českém trhu C.S. CARGO na úrovni holdingu a od 1.10.2007 bude působit jako finanční ředitel skupiny. Filip Otruba byl delegován společností UniCredit, která je třicetiprocentním akcionářem C.S. CARGO.

Sdílet

Filip Otruba (38) působí v UniCredit MIB (dříve CA IB) od počátku roku 1998 a zodpovídá za vedení projektů fúzí a akvizic. Od března 2003 je členem představenstva CA IB Corporate Finance a.s. a členem vedení pražské kanceláře. Před příchodem do CA IB pracoval v letech 1995 až 1998 v oddělení podnikových financí v Živnostenské bance (banka byla v té době členem mezinárodní poradenské sítě Charterhouse/BHF Bank/CCF), kde se rovněž podílel na mezinárodních transakcích v oblasti fúzí a akvizic.

Mezi významné úspěšné transakce, na kterých pracoval, patří poradenství společnosti ČEZ při regionální expanzi, dále poradenství společnosti ECM při jejím IPO, polskému Prokomu a JaT bance při akvizici PVT, poradenství konsorciu TDC – Deutsche Bank při privatizaci Českých radiokomunikací, Messe Düsseldorf při akvizici BVV, a řada dalších.

Filip Otruba absolvoval České vysoké učení technické v Praze a postgraduální studium při Francouzském ropném institutu v Paříži. Je rodilý Čech, mluví plynně anglicky, francouzsky a španělsky. Mezi jeho koníčky patří kromě rodiny volejbal, film, potápění a modelářství.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).