Hlavní navigace

Byt i jeho zařízení na jednu hypotéku

Domov nedělá jen nová střecha a čtyři stěny, ale i zařízení. Hypoteční banka, která se na poskytování hypoték specializuje, nabízí hypoteční úvěr kombinovaný s neúčelovou částí, za níž lze najednou koupit pozemek, pořídit dům a také zařídit vybavení domácnosti.

Sdílet

Díky neúčelové části hypotéky získáte u Hypoteční banky vedle účelového úvěru na investici do nemovitosti zároveň určitou část finančních prostředků, kterou můžete použít na cokoliv. V bance se nebudou ptát, na co peníze použijete, takže si můžete koupit například kuchyňskou linku, elektrospotřebiče, luxusní nábytek, obrazy, stromy na zahradu, auto nebo si zaplatit dovolenou. Neúčelově lze využít až 20 % účelové části hypotéky. Tedy pokud si budete například na nákup nemovitosti půjčovat jeden milion korun, můžete na cokoliv získat až 200 tisíc korun, které vám přijdou na váš běžný účet.

Výhody neúčelové části hypotéky jsou nesporné: s úvěrem na investici do nemovitosti získáte za stejně nízkou úrokovou sazbu také peníze v hotovosti, které můžete použít na cokoliv. Neúčelovou část úvěru navíc lze předčasně kdykoliv bez sankcí splatit, nemluvě o tom, že si vyřizujete a splácíte pouze jeden úvěr.

Neúčelovou část hypotéky si můžete sjednat k běžnému hypotečnímu úvěru až do 100 % hodnoty nemovitosti i k hypotéce na družstevní bydlení. Vybrat si samozřejmě lze i z dalších služeb, které dokáže poskytnout banka specializovaná na hypotéky. Například nebudete muset u některých hypoték říkat ani dokládat, kolik vyděláváte, a sami si zvolíte způsob splácení.

Více informací získáte na www.hypotecnibanka.cz nebo na telefonní infolince 844 111 174.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).