Hlavní navigace

Bankovní konto dnes může mít i nemluvně

Rádi byste svým dětem spořili a později je naučili zacházet s penězi? Máme pro vás řešení: ČSOB Dětské konto Slůně, ve kterém je např. založení a vedení účtu, čtvrtletní výpisy, výběr z bankomatů, elektronické bankovnictví, karta pro výběr z bankomatů zdarma. Navíc získáte dárek – plyšového slona!

Sdílet

Slůně piktogram

Rádi byste svým dětem spořili a naučili je zacházet s penězi? Přemýšlíte, jakou zvolit nejvhodnější kasičku? Máme pro vás řešení: ČSOB Dětské konto Slůně, které mohou mít nemluvňata i děti školou povinné.

ČSOB Dětské konto Slůně poskytuje svým majitelům i jejich rodičům mnoho výhod. Pořídíte ho zdarma na každé pobočce ČSOB. Vaše dítě získá speciálně zvýhodněný účet s vyšší úrokovou sazbou. Prostředky na něm nejsou vázány žádnou výpovědní lhůtou a jsou tedy kdykoli v případě potřeby k dispozici.

Dětské konto Slůně

Děti starší osmi let mohou mít v rámci konta kartu, která slouží pouze k výběru hotovosti, například kapesného, z bankomatů ČSOB. Karta se vydává a vede zdarma. Bezplatné jsou navíc i čtyři výběry měsíčně z bankomatů ČSOB. Výši limitu pro výběr z bankomatů si přitom určujete sami. Díky kontu Slůně získáte navíc okamžitou a bezplatnou kontrolu nad hospodařením své ratolesti – a to díky ČSOB Elektronickému bankovnictví, které slouží k nahlížení na účet, či službě ČSOB Info 24, jež vám umožní přehled o výběrech z bankomatů, o platnosti karty atd.

V rámci dětského konta můžete své dítě i výhodně pojistit. Za pouhých 15 Kč měsíčně bude vaše dítě pojištěno pro trvalé následky úrazu až do výše 600 000 Kč, v případě dopravní nehody je pojistné plnění dvojnásobné. Úrazové pojištění ČSOB chrání vaše děti v době vyučování i volna.

ČSOB Dětské konto Slůně lze zřídit hned po narození dítěte až do patnácti let jeho věku. Konto zřizuje zákonný zástupce dítěte (rodič, případně soudem ustanovený opatrovník nebo poručník). Majitelem konta je však vždy dítě. Rodiče mají možnost na účet svého potomka pravidelně ukládat finanční prostředky. Hotovost na účet může vkládat kdokoli, včetně babiček nebo dědečků, kteří chtějí svým vnoučatům dát peníze k svátku, narozeninám či Vánocům. Vklady na účet jsou samozřejmě zdarma. Jakmile dítě trochu povyroste, konto mu pomůže naučit se hospodařit s naspořenými penězi. K založení konta je potřeba pouze občanský průkaz zákonného zástupce, v případě opatrovníka nebo poručníka i rozhodnutí soudu o opatrovnictví nebo poručnictví, rodný list dítěte a minimální počáteční vklad 100 Kč.

Ke každému dětskému kontu teď navíc dárek – plyšové slůně.

Slon

Nabídka dárků platí do vyčerpání zásob.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).