Hlavní navigace

Automobil i jeho financování jediným kliknutím

Vybrat si automobil na internetu a na stejném místě jednoduše vyřídit i výhodnou půjčku na jeho financování? S výhodnou Sauto půjčkou od Citibank to teď není žádný problém.

Sdílet

Stačí si jen vybrat automobil na www.sauto.cz a na stejném místě zvolit i nabídku výhodného financování.

„Snažíme se být s naší nabídkou půjčky tam, kde nás lidé potřebují. A právě koupě automobilu je chvíle, kde se výhodné financování může hodit,“ říká manažer spotřebitelských úvěrů Citibank Branislav Beer.

Sauto půjčka od Citibank je navíc exkluzivně bez poplatku za schválení úvěru. Stejně tak zájemce neplatí žádné poplatky ani sankční úroky, pokud se rozhodne úvěr splatit předčasně.

„Tento partnerský projekt se Citibank nám umožnil nabídnout uživatelům našeho serveru něco navíc – ušetřit jim čas a na jednom místě nabídnout výběr automobilu i možnost jeho financování,“ vysvětluje Jan Šusta, manažer divize Sauto.

Nejnavštěvovanější inzertní automobilový server Sauto.cz provozuje společnost Seznam.cz. Databáze Sauto.cz obsahuje přes 80 000 inzerátů nových a ojetých vozidel, kde může zájemce najít inzerci většiny autoprodejců z celé České republiky.

Nabídka půjčky je umístěna přímo u konkrétního vozidla na záložce Financování vozu*. Interaktivní kalkulačka zájemci automaticky nabídne půjčku na celou pořizovací cenu vybraného automobilu. Každý zájemce si ale může jednoduše upravit parametry půjčky tak, aby mu maximálně vyhovovala. Zároveň na stejném místě uvidí, kolik by orientačně za zvolených podmínek byla měsíční splátka půjčky. Pak stačí jen jednoduše zadat základní kontaktní údaje.

Citibank bankéř se poté zájemci ozve telefonicky a zařídí vše, co je potřebné. Návštěva pobočky je tak již minulostí. Zájemce si u Citibank nemusí otevírat ani běžný účet, banka mu totiž peníze převede na jakýkoli jiný účet v Česku.

Vše o Citi Půjčce Online najdete na www.citipujcka.cz nebo na info lince 844 555 666 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).