Hlavní navigace

Allianz pojišťovna je generálním partnerem Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež

Allianz pojišťovna je také letos generálním partnerem 47. mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež, který se ve dnech 27. května až 2. června 2007 bude konat ve Zlíně. Jméno Allianz se s touto mezinárodně uznávanou a návštěvnicky vděčnou akcí spojuje již podeváté.

Sdílet

Allianz pojišťovna se ve své sponzorské a filantropické činnosti zaměřuje především na projekty kulturního a charitativního charakteru a projekty zaměřené na děti a mladou generaci. Zlínský festival filmů pro děti a mládež patří k největším a nejvýznamnějším akcím svého druhu v celosvětovém měřítku; patří proto k akcím, kterým Allianz pojišťovna věnuje dlouhodobější podporu.

Vedoucí úseku marketingu Allianz pojišťovny Vlastimil Divoký doplňuje: „Prostředí festivalových dní do Zlína každoročně přivádí desetitisíce návštěvníků. Proto tuto akci považujeme za ideální místo k propagaci našeho klíčového a velmi úspěšného produktu, životního pojištění pro děti PASTELKA. Na zlínských náměstích a hřištích, kde budou probíhat doprovodné akce k festivalu, se návštěvníci budou moci potkat s několika „živými“ pastelkami, které pro ně budou mít zajímavé drobnosti a především pro zájemce aktuální informace o tomto produktu.“

Festival nabízí nejen projekce pro odborníky, ale především veřejné projekce a řadu doprovodných i zábavních programů. Letošní ročník navštíví dětská hvězda Haley Joel Osment (Šestý smysl, A.I. – Umělá inteligence, Forrest Gump atd.).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).