Hlavní navigace

5 videokurzů, které vám ušetří peníze a stres

Komerční sdělení
Vybrali jsme 5 užitečných online kurzů v češtině, které vám pomohou ušetřit peníze a získat pracovní svobodu. Začít můžete hned, třeba i z pohodlí vlastního gauče.

Sdílet

Peníze pro rodiče: právní rádce pro těhotné a matky

Pokud plánujete rodinu nebo děti už máte, rozhodně si nenechte ujít kurz Ireny Tůmové. Prozradí vám, jak dosáhnout na co nejvyšší peněžitou podporu v mateřství nebo jak nepřijít o peníze od zaměstnavatele a státu při druhém a dalším dítěti.  Kurz vám pomůže ohlídat až stovky tisíc korun.

Konec prokrastinace

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek a získáš dva dny volna. Připomíná vám toto pořekadlo váš život? Chronické odkládání povinností může vyústit ve stres, pocit viny a psychickou krizi. Petr Ludwig vám vysvětlí příčiny chorobného odkládání a naučí vás techniky, které vás dostanou ze začarovaného kruhu ven. 

Finanční a investiční gramotnost

Seznamte se se základními principy světa financí a investic. Odhalte problematiku časové hodnoty peněz, zorientujte se v lákavých nabídkách spoření na důchod. Naučte se správně investovat pod dohledem zkušeného lektora a vysokoškolského pedagoga Martina Širůčka. A co je na videokurzu nejlepší? Je zcela zdarma.

Pracujte na dálku a svobodně

Už vás nebaví každý den se plahočit zácpami do práce? Vyměnit rušnou kancelář za klid domova nemusí být vůbec složité. Většinu kancelářské práce můžete díky moderním technologiím vykonávat odkudkoli. Autoři populární knihy Travel Bible Matouš Vinš a Petr Novák vás zasvětí do tajů digitálního nomádství a práce na dálku.

Kurzy Excelu pro začátečníky i pokročilé

Pracujeme s ním každý, ale kdo s ním opravdu umí? Zkušený lektor Pavel Lasák učí lidi efektivně využívat Excel již více jak 12 let. Vybrat si můžete z několika video kurzů. Tenhle je kompletní od základů po pokročilé techniky a trvá 7 hodin.

Podívejte se na další videa

Nadchlo vás taky online vzdělávání? Vyzkoušejte české kurzy Seduo.cz. Najdete tam nyní 98 kurzů různých oborů a lektorů, z toho 30 kurzů zcela zdarma.

Pozor: Nyní běží na Seduo.cz motivační soutěž – kdo do konce května dokončí alespoň jeden kurz, může vyhrát Apple iPad. Více informací o soutěži.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).