Hlavní navigace

Podpora v nezaměstnanosti

Musím do příjmu manželky uvádět podporu v nezaměstnanosti ?

Janek
4. 3. 2011 6:57

Odpověď

Podpora v nezaměstnanosti je součástí vlastních příjmů manželky, pokud se jedná o splnění podmínek pro uplatnění slevy na dani na manželku podle § 35ba odst. 1 písm. b) zákona o daních z příjmů.
Pavel Zahradník (Daňový poradce.)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).